geçmeyen mantar

mellars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2018
24
8
28
arkadaşlar merhabalar.
birkaç yıldır vajinal mantar sorunuma bir türlü çare bulamıyorum. doktorum türlü fitiller, haplar, vajinal duş ilaçları verdi ancak etkileri 1 hafta falan sürüyor. kesin çözüm bir türlü bulamıyorum. ilişki sırasında yanma oluyor, akıntım beyaz ve çok yoğun, kaşıntım yok ancak yine de bir çözüm bulamıyorum

Es tedavisi yapdirdinmi sende tam iyilesdi derken esinden yeniden bulasabilir ben bunu 9 ay cekdim inanki hayattan bezdm afedersin yani vajinam sanki balon gibi sisiyordu geceleri agliyordum hatta bir ara elime kolonya alip suruyordum boyle bi yakiyodu o yakmasi bile hosuma gidiyordu kasinti anlik duruyordu tabi o arada gitmedim doktor kalmadi enson birtanesi uc gunluk fitil verdi gece yatarken o aradada zalan krem verdi onu kullandim gecdi ama zannedersem fitilde zalan fitildi sonra birkac sene rahatladim gecen yaz annemden bulasdi bana tuvaleden yani yanimdan mantarli bjri gecse bulasiyor bana onda doktora gitmeden zalan fitil aldm hemde kremini surdum gecdi cok sukur

Bende aynı dertten muzdaribim. Kullanmadığım ilaç kalmadı.hastaneye bile yattım.Geçer gibi oldu ama başa sardı. Doğal içerikli bir fitil aldım reçetesiz eczacı önerisiyle. Önce doktorunkileri bitireyim sonra onu denyeceğim ama çok illet bir hastalık geçmiş olsun

İlişkiye girerken eşim hep korunuyor. Yine de ondan geçebilir mi ki? Çok berbat bir durum kullandığınız fitile de bakacağım. İnşallah bir çaresini bulabiliriz.

En güzel yıllar bu hastalıkla uğraşırken geçiyor gibi geliyor, sürekli tekrarlıyor bıktım artık. Kullandıktan sonra faydasını görürseniz bana da yazar mısınız adını

İç camasiriniz aynı yerde yikaniyorsa bile bulaşıyor diye biliyorum bende de olmuştu iç çamaşırlarımı ayrı çamaşır suyunda elimde yikardim ilk sıcak suda sonra makinaya atardım. Travazol kremdi sanırım ondan kullandım bı yakınım adaçayı sür gün içinde demişti ara ara. İsterseniz deneyin. Geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…