Geçmeyen kulunç ağrısı- prp tedavisi

kolera9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
957
296
Merhaba, 2 yıl önce boyun düzleşme teşhisi kondu bana. İşe başladığımdan beri de ağrılarım artınca 5-6 ay önce bi ay boyunca fizik tedaviye gittim ama hiçbir işe yaramadı. Şu anda da aylardır geçmeyen sağ kürek kemiğinin orda kulunç gibi çok feci bi ağrı var, tüm sağ koluma vuruyor, omzumu oynattıkça kütür kütür oynuyor.
Doktora gittim, mr ve detaylı emg çekildi ama düzleşmeden başka bişey çıkmadı.
Kürek kemiğinin ordaki ağrıya miyofasiyal ağrı diyolar sanırım, kas düğümlenmiş, bende internetten biraz araştırdım bildiğimiz kulunç yani :) Bi iğne vurdu bu geçirmezse gel antidepresan verelim dedi ama gitmedim antidepresan istemediğim için, vurduğu iğne de işe yaramadı.
Çok fena acıyor o nokta, ayrıca iş yerinde sürekli masa başındayım sağ kolumla klavyeye yazarken mouse tutarkan de çok acı veriyor bana, serçe parmağıma kadar geriliyo heryerim.
Prp tedavisi diye bişey çıkmış kendi kanıyla tedavi ediyolarmış hiç yaptıran var mı?
Ben hacamat ya da kuru iğne tedavisi yaptırmak istiyorum, masaj da olabilir, Ankara'da önerebileceğiniz yerler var mı? Bide kadın olursa daha iyi olur .
Yoga-pilates yapıyorum, kas gevşetici kremler haplar vs hiçbiri fayda etmiyor. Çok canımı acıtıyo bu kulunç ,sürekli bi sertlik bi batma var sağ kürek kemiğimde, hiçbişey işe yaramıyor

Çok geçmiş olsun. Aynı sıkıntıları yaşıyorum. Konuyu takipteyim.

sanki ben yazmışım. tüm problemler birebir. konuyu ben de takipteyim.

Hadi yaa siz neler yaptınız şimdiye kadar hiç işe yarayan bişey olmadı mı ? Çok geçmiş olsun 2nize de.
Ama konuyu bir derdim var bölümünden taşımışlar, kimse yazmaz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…