Geçmeyen Adet Ağrısı ??

beyzaa1607

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
39
17
24
Kızlar merhaba 2 aydır regl olmadım test yaptım geçen silik gördüm sonrasında kan verdim 2,5 du beta negatifti dün ağır 10 kilo su bidonunu taşıdım 2 tane sonrasında tuvalete gittiğimde kanamam geldi o an ve aşırı şiddetli ağrı başladı ,ağrı kesici içtim egzersiz yaptım sıcak suya girdim yok geçmedi ama yok böyle ağrı midem bulanıyor nefes alış verişlerim düzensizleşti artık yalvarıyorum Allah’a geçsin diye sonra hafifledi gibi oldu sanırım ağrı kesici etkisiyle şimdi tekrar bıçak gibi saplanan bir ağrı ve mide bulantısı var kistim mi var acaba o mu atılıyor acile giymeye korkuyorum nasıl geçiçek bilmiyorum

Kist patlamış olabilir ama genellikle önceden siyah veya kahverengi kalın kalın akıntılar başlar kist patlaması olunca , onun dışında doktora görünün tabi ki böyle şeyleri ertelemeyin hep adetiniz düzensizse inositol vitamin kullanın kilo varsa verin pko olun olmayın sağlıklı bedene sahip olmak gerçekten çok fark ediyormuş ben onu anladım metabolizma daha hızlı olunca herşeyin farklı oluyor

İnositol kullanıyorum Folikasitle beraber bebek düşündüğüm için bu süreçte sağlıklı beslenmeye çalışıyorum , pco var zaten dün kahverengi akıntı geldi ama dikkate almadım bugün o şişleri kaldırınca ani kanama ve ağrı oluştu bakalım geçmezse ağrılar gidicem yoksa kontrolde söylücem doktoruma

Ağır kaldırınca demek baskı oldu herhalde bende de var o lanet şey ergenlikten beri normalde adetim uzun sürerdi benim 2-3 güne düştü bu normal mi bilmiyorum çok canım sıkıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…