Geçmek Bilmeyen Ayak ve Bacak Ağrısı

duvarsaatii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2023
524
1.118
MR ve Ultrason temiz çıktı. Doktor bir sey göremedi. Ama uzun zamandır bacak ve ayak ağrılarım var. Bacak ağrısında idrardan sonra artma oluyor. Diz arkasında ağrı oluyor.

Ayak ağrısı ise o ayak altı kıvrım bölmesinde kemik sanki darbe almış gibi hem çok acıyor hem çok ağrıyor kemiğim. hemen iki ayağın da. Ayak ağrısı da ayakta kaldıkça artan cinsten.

Hiç böyle bir şey duyan veya yaşayan oldu mu? Sıcak veya soğuk uygulama iyi geliyor. Ama asla hiç bir şey tam geçirmiyor.

Regl zamanı da ayak ve bacağa vuruyor.
Lütfen bilen varsa yazabilir mi kızlar.

MR ve Ultrason temiz çıktı. Doktor bir sey göremedi. Ama uzun zamandır bacak ve ayak ağrılarım var. Bacak ağrısında idrardan sonra artma oluyor. Diz arkasında ağrı oluyor.

Ayak ağrısı ise o ayak altı kıvrım bölmesinde kemik sanki darbe almış gibi hem çok acıyor hem çok ağrıyor kemiğim. hemen iki ayağın da. Ayak ağrısı da ayakta kaldıkça artan cinsten.

Hiç böyle bir şey duyan veya yaşayan oldu mu? Sıcak veya soğuk uygulama iyi geliyor. Ama asla hiç bir şey tam geçirmiyor.

Geçen sene bende de oldu.Uzun süre ayakta durarak.calistiniz mi ? Gerçekten aynısını yaşadım.

Yok aslında evde otururken başladı ilk. Hareketsiz dönemde. Birden bir gün evde otururken ayağımın üstüne basamamaya basladim. O gün bugündür bu acı bende. 4 yıl oldu yaklaşık

Selam geçmiş olsun coo, bende de bacak ağrısı ve omuzda olusan bir agri var, bir seneye yakin nedendir bilmiyorum mr a girecegim Pazartesi, ben birde iltihabli romatizmadan şüpheleniyorum annemde var,bende bilmiyorum ne yapacaagim mr da da birsey cikamz gibi

Selamlar ne yaptınız nasil oldun

Selamlar ne yaptınız nasil oldun
Selamlar .. valla ayni. Hiç bir şekilde geçmiyor.

Ortopedik ayakkabı aldım en azından yürürken o rahatlatıyor diğer ayakkabılarımı hiç giyemez oldum adidaslar falan. Orijinal bile olsa giyemiyorum artık hiç.

Tabanı yumuşak scheirs lar iyi geldi. Bir de anne ayakkabısı tarzı olan sandalet aldım. O iyi yürürken. Ama hala daha ağrıyor da ağrıyor :'(

Ortopedik ayakkabı aldım en azından yürürken o rahatlatıyor diğer ayakkabılarımı hiç giyemez oldum adidaslar falan. Orijinal bile olsa giyemiyorum artık hiç.

Tabanı yumuşak scheirs lar iyi geldi. Bir de anne ayakkabısı tarzı olan sandalet aldım. O iyi yürürken. Ama hala daha ağrıyor da ağrıyor :'(
Cok geçmiş olsun acaba gezen agrimi, benim omuzimdaki agri aylar sonra koluma doğru ilerledi bugun koluma gecti baya agrisi var, dizimdeki agri farkli bilemiyorum, rabbim sifasini versin sanadq banada seni cok iyi anlıyorum

Ramotolojiye gittin mi canm

Cok geçmiş olsun acaba gezen agrimi, benim omuzimdaki agri aylar sonra koluma doğru ilerledi bugun koluma gecti baya agrisi var, dizimdeki agri farkli bilemiyorum, rabbim sifasini versin sanadq banada seni cok iyi anlıyorum
Yok hiç gezmiyor. Direkt dediğim noktalarda. Ve iki taraflı sağ ayak sol ayak sağ ve sol diz arkası. Ama özellikle ayağa dayanamıyorum

Yok hiç gezmiyor. Direkt dediğim noktalarda. Ve iki taraflı sağ ayak sol ayak sağ ve sol diz arkası. Ama özellikle ayağa dayanamıyorum
Ben dun bir bakayim dedim cevresel damar sertliği rahatsizligi varmis acaba o olabilir mi dedim kendimce, tabi ne bilmiyorum,dizimden asagida vuruyor agri , cok kotu o bacak agrisi umarim iyi olur

Ayak altının boşluğunun hemen üstündeki kemik aksesuar nevikuler kemik olarak geçiyor bende de var çocukluğumdan beri bu ağrının ismi de aksesuar nevikuler sendrom çok can sıkıcı olabiliyor yarım saat yürümeden sonra o kemikte şişlik ve hassaslık oluyor bir yere çarpınca çok can yakıyor bu durum ergebligimden beri benimle. Bir tedavisi yok ameliyat olanlar var ameliyat ile o kemiği oradan çıkarıp ayrılan bölgeyi vida ile ana kemiğe yapistiriyorlar ama ameliyattan sonra daha kotu olanları ve tekrarlayanllar olduğunu okudum. Çok geçmiş olsun

X