Gebeliğe Hazırlık Geciken adet negatif gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım senin anladığım kadarıyla hamilelik durumu yok ama kullandığın düzenli bir ilaç ya da bitki çayı felan var mı acaba onlar mı etkiliyor birde gittiğinde bence hamilelik değilde genel testlerini yaptır canım bence adetini etkileyen bir hormon bozukluğu var
Hormon testlerim hepsi yapıldı hepsi temiz cikti bitki çayları yada ilaç kullanmıyorum ağrı kesici de dahil düzenli adet olurum normalde hiç bu kadar gecikmem de olmamıştı

Hormon testlerim hepsi yapıldı hepsi temiz cikti bitki çayları yada ilaç kullanmıyorum ağrı kesici de dahil düzenli adet olurum normalde hiç bu kadar gecikmem de olmamıştı
Canım normalde her kadında mutlaka gecikme olan dönemler olur ama senin bayağı gecikmiş mutlaka altında yatan bir sebep var bence stres olabilir kilo alıp verme olabilir eğer testlerde bir şey cikmadiysa. Doktor mutlaka adet söktürücü verecektir sana öyle tahmin ediyorum canım. İnşallah bebistir te kendini gösterir bir an önce🤗

Canım normalde her kadında mutlaka gecikme olan dönemler olur ama senin bayağı gecikmiş mutlaka altında yatan bir sebep var bence stres olabilir kilo alıp verme olabilir eğer testlerde bir şey cikmadiysa. Doktor mutlaka adet söktürücü verecektir sana öyle tahmin ediyorum canım. İnşallah bebistir te kendini gösterir bir an önce🤗
İnşallah bebektir bu gecikmeyi yapan teşekkür ederim 🙏🤍

4 gün erken olurum bazen 3 gün 2 gün bu ay hiç leke bile gelmedi takvime göre dün olmam gerekiyordu olmadim
Anladım canım benim ya artış çok düşük ama kimyasal mi artık başka bişey mi bilemiyorum 😔 inşallah rabbim sağlıklı bir hamilelik nasıp etsin 🤲

Amin inşallah bir umut işte pazartesiye kadar adet olmazsam dr gidecem
Aynen canım git mutlaka bana da haber verirsen sevinirim bende adet günüm 3-4 gün geçti evde gebelik testi yaptım hergun bayağı kopkoyu artık. Pazartesi doktora gidicem kanamam olmadı diye kimyasal olmadığını düşündüm sen böyle deyince şimdi bende bir şaşırdım acaba olabilir mi diye 😔

Aynen canım git mutlaka bana da haber verirsen sevinirim bende adet günüm 3-4 gün geçti evde gebelik testi yaptım hergun bayağı kopkoyu artık. Pazartesi doktora gidicem kanamam olmadı diye kimyasal olmadığını düşündüm sen böyle deyince şimdi bende bir şaşırdım acaba olabilir mi diye 😔
Üzülme değildir şimdiye olsa olurdun adet

X