Geçici dikim

Hghndex

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2019
46
-1
27
Kızlar yaşadığım şehirde özel hastanelerde bu dikimi yapan doktorlar varmış sizce ne kadar güvenli olur hastanede yaptırmak yani kayıda geçme vb birsey olurmu özel hastanede yaptıran varmı

Son düzenleme:
Kızlar yaşadığım şehirde özel hastanelerde bu dikimi yapan doktorlar varmış sizce ne kadar güvenli olur hastanede yaptırmak yani kayıda geçme vb birsey olurmu özel hastanede yaptıran varmı
ne dıkımı canım bu? kızlık zarımı ? evlenmedem max 1 hafta once dıye onerırler daha once degıl. ozel hastanede yapılan ıslemler hasta mahremıyetı gızlı tutulur . adli bır vakaya karısıp bunun kontrol edılmesı ıstenene kadar hastane orda burda kayıtlarda gozukmez diger doktorların haberı olmaz sıstemden goremez aama sosyal guvencenı katmaman lazım sanrım.

ne dıkımı canım bu? kızlık zarımı ? evlenmedem max 1 hafta once dıye onerırler daha once degıl. ozel hastanede yapılan ıslemler hasta mahremıyetı gızlı tutulur . adli bır vakaya karısıp bunun kontrol edılmesı ıstenene kadar hastane orda burda kayıtlarda gozukmez diger doktorların haberı olmaz sıstemden goremez aama sosyal guvencenı katmaman lazım sanrım. Sosyal güvencemi katıp katmamak benim elimde mi acaba bilmiyorum da ben tam
Evet geçici kızlık zarı dikiminden bahsediyorum canım.

ne dıkımı canım bu? kızlık zarımı ? evlenmedem max 1 hafta once dıye onerırler daha once degıl. ozel hastanede yapılan ıslemler hasta mahremıyetı gızlı tutulur . adli bır vakaya karısıp bunun kontrol edılmesı ıstenene kadar hastane orda burda kayıtlarda gozukmez diger doktorların haberı olmaz sıstemden goremez aama sosyal guvencenı katmaman lazım sanrım.
Sosyal güvencemi katıp katmamak benim elimde mi acaba bilmiyorum da ben tam

Sosyal güvencemi katıp katmamak benim elimde mi acaba bilmiyorum da ben tam
normalde soruyolar da oyle operasyonlarda yokmus gıbı ıslıyolar cok para almak ıcın zaten :)) gecen kurtaj olmak zorunda kaldım adamlar guvencem yok dıye kagıt ımzalattı :)) ıstesen de olmaz tahmını :) okuyorum bı yandan kagıdı bı yandan ne sacmalık dıyorum zaten canım burnumda.. yanı demem o kı sen yıne de belırt gızlı kalsın sısteme gecmesın de. onalar da zaten boyel ozel durumlar la sık sık karsılastıgından zorlanmıycagını dusunuyorum.

X