Geçen sene bu zamanlar

S

sherry456

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sherry456
geçen yıl tam bu zamanlarda minik bebişlerimiz içimizdeydi.:CüvCüv::emir_bebek:
yavaş yavaş yerleşiyorlardı.ama çoğumuz daha bilmiyorduk bile.
ben 5 aralıkta öğrenmiştim.bakıyorumda zaman ne çabuk geçmiş.
siz neler hissediyorsunuz
.

• Konu Sahibi sherry456
sherry evet canım ya sorma ama ben baya geç öğrendim çünkü adet oluyodum bide 5 yıl bebişimiz olmayacaktı tedaviye başlıcaktık 2 ay sonra ve ocak 5 te 56 günlük hamile olduğumu ve bir erkek bebeğimiz olduğunu öğrendik eşimle ve o an anlatılmaz işte çok şükür paşam kucagımızda allahım kimseyi ağlatmasın ve aratmasın isteyen herkese versin.iyiki geldin ömrüm oğlum seni çok seviyorum ertuğum aşk bebegim

• Konu Sahibi sherry456
ben de 9 aralıkta öğrenmiştim. gözyaşlarımı kalbimin kıpırtısını unutamıyorum.
yalnız şöle bişiy var ben de ilk aylarım çok ağır geçmişti(kokular,bulantılarvs.) şimdi de onları aynen anımsıyorum ve bi garip oluyorum ya.
ya hamileysem diyorum yok yok allah korusun

• Konu Sahibi sherry456
bende 5 aralıkta öğrenmiştim eşimin teyzesinin vefaından 7 günsonra onun evinde öğrenmiştik ne çabuk geçti dimi bize ilaç gibi geldi o günlerde

• Konu Sahibi sherry456
bende 5 aralıkta 3,5 haftalık hamiş olduğumu öğrenmiştim :) ne tesadüf

• Konu Sahibi sherry456
ben 22 aralıkta ögrenmiştim:)gece 12 de test yaptım..öylesine...eşim koltukta uyuyodu...eşimi uyandırdım kalk hamileyim...kafasını hafif kaldırıp tek gözuyle teste baktı yok bişey dedi yattı..tek gözle baktıgı için çift çizgiyi görememişti :)ısrarla kalk diyemedim..çunku ööyle uyuyoduki...kızacak diye...gece tek basıma sevinci yasadım...sbh eşimin basucuna koydum..uyandıgında görmüş ve geceyi hatırlamıodu :)sevinci hala gözümün önünde...zamn çabuk geçiyor arkadaslar..ve suan yavrum bebeğim aşkım evladım bitanem yasama sevincim karsımda beşiginde uyuyor..rabbim olmayan herkesi evlat sahibi yapsın..inanılmaz bir duygu çok buyuk sevgi...

• Konu Sahibi sherry456
ben 6 haftalık hamişken öğrenmiştim..test yaptım 2 çizgiyi görünce mutluluktan uçtuk eşimle..ertesi gün hemen dr gittik...

• Konu Sahibi sherry456
evet geçen yıl bu zamanlar...
gerçi ben içimde bi melek olduğunu henüz öğrenmemiştim:CüvCüv:, 16 aralıkta 1hafta geciikmiştim:tomato: ve pazar günü nöbetçi eczaneden test aldık ve çift çizgi çıktı:1shok: hem de çok koyu 2 çizgi...ben menepoza girdiğimi bile düşünmüştüm :KK70:kaydirigubbakcemile3 hiç ihtimal vermiyodum ama meleğim dünyaya gelmeye o kadar hevesliymiş ki:ecrin_bebek:. 2 gün sonra da kesemizi gördük dr keseyi gösteriyo ben daha kesin hamile miyim diye dr a soruyorum ' e kese yani bu ' dedi kadın en sonunda. ne de çabuk geçti geçen yıl önümüzdeki yıl bu zamanlarda 3,5 aylık bi bebeğin olacak deselerdi inanmazdım. Allah'ıma çok şükür bana Tuğçem'i verdi:dance:. isteyen herkese Allah en kısa zamanda bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah. iyiki varsın annecim seni çoooooooooooook seviyorum:asigim::nazar::asigim:

• Konu Sahibi sherry456
harika anılar bunlar testim hal çekmecemde duruyo aralığın ilk haftası idi evet,,,biz daha 2 aylık evli idik ama istedik de aynı zamanda ,, ALLAHA ŞÜKÜR ALLAH BEBİŞLERİMİZİ BİZLERE BAĞIŞLASIN
sabah yapmıştım ben de işe gitmeden ço heyecanlı bi bekleyiş ama ,,adetim gecikmişti anlamıştım korunmayınca da tabe ama ikinci çizginin o kadar da geç geldiğini bilmiyodum ,,,beklerken ikinci çizgiyi ve gelmedikçe beni ümitsizlillik kaplamıştı ve eee acaba adetim nie gecikti ki şimdi bi sorunum mu var acaba telaşlarına kapılmıştım bile içten içe hatta bıraktım ben gelmiyo canım ikicisi ba tek çizgide kaldı dedim bıraktım gidodum eşim tuttu kolumdan dur baksana hafif bişi beliriyo dedi ,,sen ço istediğinden hayal görüosundur dedim herşeyin kötüsün düşününrüm de ben huyum kurusun,,derken ikinci artık hayal ötesi gerçek olduuuuuuuuu ve acayip hissetmiştim kendimi içimde bir canlı bizim canlımızın olduğunu bilmek :) çok yavaş hareket eder olmuştum bişiolur die ,,:)
uzattım kızlar ama en güzel anımız bizm dimi,,
sonra ilk aylar çok şiddetli kasık ağrım oldu benim hatta bi kaç sefer tamma düşüyo kesindedim ama yavrum tutunmaya çalışırmış meğer :))

bende bayram günü ögrenmisdim hamile oldugumu :CüvCüv::asigim:
rüyamda görmüsdüm sabah kalktim icimde bir garip his vardi iki tane test arka arkaya yaptim veeee hamismisim..
rabbimin hediyesi minik oglusum :asigim::ecrin_bebek:
yaptigim test daha duruyo :KK70: bizim icin bayram hediyesi oldu melegim...
rabbime sonsuz sükürler olsun...

ayyy okurken çok duygulandım o günlere geri gittim hayatta böyle bi mutlulukla hiç karşılaşmamıştım bende kaanıma hamile olduğumu 2 aralık pazar sabah saat sekizde tam adet olcağım günde öğrenmiştim allahıma binlerce defa şükürler olsun acaip bi gündü:))

testtimde duruyo göbegide duruyo albüme koydum.ve birkaç küçük eşyasınıda kutuyo koydum büyüyünce vercem oğluşuma inş.çok güzel yaaaa

testtimde duruyo göbegide duruyo albüme koydum.ve birkaç küçük eşyasınıda kutuyo koydum büyüyünce vercem oğluşuma inş.çok güzel yaaaa
tuğbacım bende yaptım canım aynısını göbeğini ilk kestiğim tırnaklarını gebelik testim ve bebeğimin hastanede ilk giydiği giysileri minicik çorapları eldivenleri vs.sakladım oğluşuma büyüynce vericem çok güzel yaa

usg resimlerinide sakladım çok güzel oldduuu

Bende hamile olduğumu 18 aralıkta kurban bayramının 1. gününde öğrenmiştim. Sabah erken test yapmıştım, eşim daha uyuyordu hemen uyandırıp söylemiştim. Çok mutu olmuştuk babasıyla. Bende bebeğimin eşyalarını saklıyorum ayrıca ben hamile kaldığımdan beri ara ara kızıma birşeyler yazıyorum ona özel bir defter tuttum, ileride onuda vericem okuması için :)) göbeğini cami bahçesine gömerler bizde, o yüzden babam gidip cami bahçesine gömdü.

usg bende albüme koydum.bende aldım ama bişe yazamadım daha çok tembelim.ama bende buraya yazdıklarımı okuturum ya napim inş.sitemize bişe olmazda.bizdede ya okul ya da hastane ama ben yapmadım ne bilim sanki oğlumun bişeyini benden almışlar gibi hissettim düşününce vermedim.sünnetindede vermicem galiba :KK70: gerçi parça çıkıyomu bilmiyorumda çıkarsa onuda saklarım ben :KK70:

ben de 12 aralıkta test yapmıştım,her ay bakardım regl geçikince,o ay bi süre bakmadım.sonra dedim olmuyorum bi bakıyım bari yoktur bi şi ama dedim.test yaptım ayın 12siydi 13ünde de kan testi ile kesinleşti.ama ben ertesi günü beklemeden o akşam söledim.annemlere taşınmıştık.sütannemleri de eve gelirken alıp geldik eşimle.bi çorap bi de tulum almıştım bjk store dan.birini anneme birini eşime verdim.eşim dedi kime hediye aldın.babam da yemek sofrasında farkında deil olanların :) ben ağlamaya başladım annem anladı eşim de ağlamaya başladı..böylece bizim zilli'nin olacağını anladık.2-3 gün sonra doktora gittim.5 haftalık hamileymişim :)ahhh.ahhh..annemle geçen hamilelik sürecim!!! keşke geriye dönebilsem...

heheh en gec ben ögrenmişimmmmmmm 3 aylıkkkennn dr nasıl hisstmedin dedi ayyyyy kuzumu ilk gördügümde şok şok oldummmmm ama alllahıma şükürler olsun ki kucama sağlıklı aldım ecenesımı

ayy ben yine ağladım.iyice sulugöz oldum artık.ben oğluşumdan önce ikizlerimi kaybettiğim için zamanı geldiğinde özlemle ve korkuyla aradım çift çizgiyi ve göremedim.aynı gün evimi su basmıştı o üzüntüyle ev temizliğine başlamıştım.bide baktımki leke geliyor tamamen umudumu kaybetmiştim.2 gün daha leke geldi sonra durdu bende bi test daha yaptım veee hamileymişim.hem çok sevindik hem çok korktuk,şükür rabbime ki bizi en kıymetlimize kavuşturdu.rabbim bu duyguyu gönülden isteyen herkese nasip eder inş.

gerçekten allah kimseyi aramasın bu konuda biz tam 1.5 yıl aradık.test yapıyordum tek çizgiyi görünce çöpe atıyordum.aradan bi saat geçiyor geri çıkarıp bakıyorum olmadı sabah bi daha bakıyodum. bişey yok tabii.
gecikip testi yaptığımda yine tek çizgi görmeye o kadar odaklamıştım ki kendimi çifti görünce inanamadım tabii.
taa ki kan testine kadar.
aah ahhhh ne günlerdi yaaa.
allahıma bir kez daha binlerce kez şükürler.:Saruboceq:

X