Geceleri uyuyabiliyor musunuz?

dilek_286

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
380
2
45
slm hamişler...bunaldım artık....ben son bir aydır gece uyuyamıyorum :KK43: çok bunaldım artık...suan 34 haftayım geceleri dönemiyorum...bir uyanıyorum karnım çok sertleşmiş..ve bacagımda gecmeyen siyatik gerilme var....devamlı agrıyo....yururken üstüne bastıgımda çok agrıyor...yatakta dönerken ...çıglık atıyorum....yani anlıcagınız son aylrdaki agırlasma hariç birde bacagımdaki agrıyı çekiyorum..insallah doguma kadar gecerde agrım..normal dogum yaparımsenağlama

geçmiş olsun canım.son ayların zor geçtiğini anlatırlardı doğruymuş valla.ben de zorlanmaya başladım hiç rahat uyuyamıyorum ama ne yapalım bebişlerimiz için değer.

Canim aynen bende ayni sikintiyi çekiyorum gece yattigimda belim ve kalçam çok agriyo dönmekte zorlaniyorum arada kramp giriyo yattigim yerde dönmek istemiyorum heran kamp girecek gibi hee bide şu wc ye kalkmak var tam uykuya dalmişken hadiiii kalk sonra yeniden uyumaya çaliş..... Ama az kaldi çok şükür inş.bebişlerimizi sağlikla kucagimiza aliriz ama bu seferde bebişimiz bizi uyutmayacak ama onun için herşeye değer.....

geçmiş olsun canım.gece uykusuzluğu bendede var epeydir.hele o dönmeler bir işkence inleye inleye. sertleşiyor karnım dönünce bide korkuyorum dönmeye.benim belimde ve bacaklarımda çok ağrı oluyor.eşime hafif masaj yaptırıyorum öyle biraz rahatlayıp uyuyabiliyorum.ayak altıma yapılan masaj beni acayip rahatlatıyor tavsiye ederim.ama genelde sabaha doğru kramplarla uyanıyorum gene.yaramaz oğlum genelde tepiniyor sabaha kadar zaten,yada hıçkırıyor:)napalım katlanıcaz artık az kaldı zaten.bi gelsin poposuna poposuna vurucam onun:)

ben en cok tuvalete kalkmaya sinir oluyorum geceleri ya
gunduzleri deli gibi kosusturuyorum evin icinde temizlik vs... arada karnima agri giriyo ve bebek karnimda sanki taklalar atiyo canimi cok acitiyo neyse katlaniyorum ama aksam olup cocuklar uyuyunca bende biraz oturabiliyorum ama bu seferde agrilar kramplar basliyoo...:KK43:( gunduzun yorgunlugu aksam olupta dinlenmeye calisirken kendini gosteriyoo off sunu bir dogurayim beni istedigi kadar uyutmasin bebis raziyim ben...

ya kızlar maşallah diyeyim önce kendime :nazar:.ben sabaha kadar deliksiz uyuyorum:nazar:.ama sağa sola dönmek zor tabii.fisfisfisbirde sabaha karşı kramp giriyoo.süt içemiyorum ondan...sağa ve sola yatmaktan tüm kemiklerim acıyyoo:çok üzgünüm:..her yerim tutuluyooo..birazcık daha sabredicez az kaldı kızlarr:teselli:

ya ben bişeyler yazıp gönderdim ama gelmemiş mavişcim kendine maşallah de sürekli çünkü bende sürekli geceleri uyanıyorum yatamıyorum hele ayağıma giren kramplar beni mahvediyo süt içmeme rağmen çok zor ya ağlayasım geliyo yatmak istiyorum yatamıyorum neyse az kaldı diyerek avunuyoruz o zamanda bebeişler bırakmıycak yatalım......

kıslar hepiniz sanırsam aynı problemleri yasıyoruz :KK43: az kaldı evt ama doguncada hiç uyuyamıcazz...annelik böyle bişeymiş :) sıcaklarada çok kotu denk geldi son aylarımız :KK43: allah kurtarsın hepimizi....

her dönüştee uyanıyorumm... offfffffff offfffffffffff uyku nasıl bi duygu unuttum valla... hangi yöne yatıcagımıda şaştım bii tarafımda fasla yatıyım oraya feci bia grı giriyo .. hele dönerken çatılarımdan küt die kütleme seslerii gelmiomuu .... offfffffffff... anam uykuyu özledim ben yaaa....

hepiimize Allahh kolaylık versin, ben en çok gece tuvalete kalkmaktan uyuyamıyorum, inanılmaz uykumu bölüyor, 6 ya çıktı yastık sayım, her bölge için farklı yastık, sırt srt olmalo , ezilince yastık bel ağrısı artıyor beli desteklemeli, göbiş altına hamile desteek yastığı,son 1 aydır onun altına küçük bir tane daha ilave oldu, bacağımın altına 1 tane kocaman hani şu yer minderleri varya ondan, birtane 2 bacağımın arasına, bir tanede başımın altınaa, yatakta eşime yer kalmadı odaen kebara kıvrılıyor zavallıcık
bu arada ayaklara masaj çok iyi geliyor, bana bir ara kramp giriyordu ama artık nerdeyse hiç girmiyor girdiğindede çok hafif hemen açılıyor, ya cevizin yada maden suyunun çokfaydası oldu buna, sanırımda maden suyu,çünkü burada bir arkadaş KK , yavsiye etmişti ondan sonra başladım maden suyuna , günde 2 bardak içiyorum,

DİLEKCİĞİM , bendede siyatik var, ve yerimden kalkamadığım zamanlar oldu, ağrım çok şiddetlenince ağrı kesici aldım , tabii doktoruma danıştıma, çok şükür şu sıralar ağrım yok, sende danış okey derse, ilaç alda bu işkenceyi çekme , be diclomec sr kullanıyorum , tekrar geçmiş olsun

maviş maşallah dilini ısır , Allah bozmasın :nazar:

tüm annelere rahat huzurlu ve deliksk uykular diliyorum,

bende 37 haftadayim azcik kaldi ama uykusuz gecelerden cok yiprandim, yarasa gibi yasiyorum artik ilk hamileliyim ve bu kadar zor oldugunu tahmin bile edemezdim daha önce, bir an önce dogursak da kurtulsak, allah hepimize sabir versin.

slm hamişler...bunaldım artık....ben son bir aydır gece uyuyamıyorum :KK43: çok bunaldım artık...suan 34 haftayım geceleri dönemiyorum...bir uyanıyorum karnım çok sertleşmiş..ve bacagımda gecmeyen siyatik gerilme var....devamlı agrıyo....yururken üstüne bastıgımda çok agrıyor...yatakta dönerken ...çıglık atıyorum....yani anlıcagınız son aylrdaki agırlasma hariç birde bacagımdaki agrıyı çekiyorum..insallah doguma kadar gecerde agrım..normal dogum yaparımsenağlama

ah ah bende hamile olsamda yatmasam

bende 37 haftadayim azcik kaldi ama uykusuz gecelerden cok yiprandim, yarasa gibi yasiyorum artik ilk hamileliyim ve bu kadar zor oldugunu tahmin bile edemezdim daha önce, bir an önce dogursak da kurtulsak, allah hepimize sabir versin.

canim sen kendiligindenmi hamile kaldin yoksa tedaviylemi allahim saglicakl a kucagina almayi nasip etsin inşallah

hepiimize Allahh kolaylık versin, ben en çok gece tuvalete kalkmaktan uyuyamıyorum, inanılmaz uykumu bölüyor, 6 ya çıktı yastık sayım, her bölge için farklı yastık, sırt srt olmalo , ezilince yastık bel ağrısı artıyor beli desteklemeli, göbiş altına hamile desteek yastığı,son 1 aydır onun altına küçük bir tane daha ilave oldu, bacağımın altına 1 tane kocaman hani şu yer minderleri varya ondan, birtane 2 bacağımın arasına, bir tanede başımın altınaa, yatakta eşime yer kalmadı odaen kebara kıvrılıyor zavallıcık
bu arada ayaklara masaj çok iyi geliyor, bana bir ara kramp giriyordu ama artık nerdeyse hiç girmiyor girdiğindede çok hafif hemen açılıyor, ya cevizin yada maden suyunun çokfaydası oldu buna, sanırımda maden suyu,çünkü burada bir arkadaş KK , yavsiye etmişti ondan sonra başladım maden suyuna , günde 2 bardak içiyorum,

DİLEKCİĞİM , bendede siyatik var, ve yerimden kalkamadığım zamanlar oldu, ağrım çok şiddetlenince ağrı kesici aldım , tabii doktoruma danıştıma, çok şükür şu sıralar ağrım yok, sende danış okey derse, ilaç alda bu işkenceyi çekme , be diclomec sr kullanıyorum , tekrar geçmiş olsun

maviş maşallah dilini ısır , Allah bozmasın :nazar:

tüm annelere rahat huzurlu ve deliksk uykular diliyorum,

cnm agrı kesici fayda etmiyor..minoset verdi doktor..hikaye...çıglıklar esliginde yuruyorum son 2 haftadır...çıldrıcam valla ..son aylara denk geldi..ne gusel agrısız geçiyordu gunlerim senağlamasenağlamasenağlama

ya kızlar maşallah diyeyim önce kendime :nazar:.ben sabaha kadar deliksiz uyuyorum:nazar:.ama sağa sola dönmek zor tabii.fisfisfisbirde sabaha karşı kramp giriyoo.süt içemiyorum ondan...sağa ve sola yatmaktan tüm kemiklerim acıyyoo:çok üzgünüm:..her yerim tutuluyooo..birazcık daha sabredicez az kaldı kızlarr:teselli:

bizim bursalilar dayaniklidirlar arkadaşlar

günaydın kızlar gece ağrıları benide mahvediyor dün saat 2 de hala uyanıktım artık sinirden ağlamaya başladım uyuyamıyorum diye
son zamanlarda artık bu rahatsızlıklar yüzünden benim gibi sık sık ağlayanınınz varmı

Bu zamanınızın kıymetini iyi bilin bebek doğunca uyuyamazsınız diyorlar. Bizde şimdiden başladı! Şöyle deliksiz bir uyku keyfini nasıl özledim anlatamam. Ama bu gidişle bu günleride mi ararız bilmiyorum. Kolay gelsin hepimize...

kızlarrr zor gecelerr bi o yana bi bu yana tam uyumaya başlayınca gece wc leri bu bebişlerrr gecelere hazırlık yaptırıyorlar bizi bide diyorlarki bu zamanlar iyi zamanlarımızmışş bence bebişimm gelsin onunlaaa uykusuzu kalmaya razıyım walla :asigim:

bende uyumakta çok zorlanıyorum kızlar 2 haftadır gece en az 4 kere kalkıyorum kalkıncada birdaha uyuyamıyorum.benimde kasıklarımdaki kemiklerden sesler geliyo dönerken.gece boyunca evin içinde geziyorum zaten nerde rahat ederim diye bütün koltukları deniyorum.bebeğim gelsinde onunla uykusuz kalmayı tercih ederim:sm_cool:

uykumu??? hemde gece??? inanın son iki haftadır uyumak için yatakla savaşıyorum bi sağa bi sola tam gözlerim dalıyoooo kiii o anda benimki anne uyuma dercesine tekmeleriyle uyutmuyoooo... hadi onuda geçtim bu seferde wc sancısı tutuyoo... bu arada uyku falan kalmıyo tabiii artık gecelerden nefret eder hale geldim... sabahları kalktığımdaysa inanlmaz bi bel ağrısı yorgunluk halsizlik.... zaman geçermi bilmem... allah hepimize yardımcı olsun ne diyeyiim

X