gece yatmaz gündüz kalmaz kızım

XSXEKERXIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
361
0
mrb arkadaşlar uzun süredir fazla yazamıydum çünkü kızım gece yatmıyo 5 30 dan asagı uyumuyo 5.30 dan sonra uyuyo öglen 3e kadar tabi ara ara kalkıp meme emiyo sonra gene uyuyo 3 den sonra 3 saat zar zor uyanık kalıyo 9 kadar felan uyuyo sonra sabah 5.30 a kadar artık ne yapıcagımı şaşrdım uykusuzluk yorgunluk beni mahfetti uyutmıyım diorum kıyameti koparıyor :1no2: düzelicek mi? yoksa böylemi sürecek :1no2: akıl verin lütfn hanfendi şimdi mışıl mışıl uyuyo emzikde hiç almadı belki daha rahatlardım asla beşikde yatmayı kabul etmiyo koltukta uyuyor mubarek radar gibi kızımın poposu :1rolleyes:

ay canım işin zor ...benim kızım 2,5 aylık ben son bir aydır gündüzleri uyutmuyorum gündüz pencerenin yanına götürüyorum.şimdi oyun zamanı diyorum oyalıyorum onu...gecede bazen oyun istiyo oynatmıyorum.şimdi uyku zamanı diyorum.ve karanlıkta yatırıyorum ilk zaman zorluk çektim ama artık öğrendi şimdi geceleri emmeyi kalkıyo gözlerini bilem açmıyo..uykusu bozulmasın diye...gündüzleri gözü açık emiyor.memede uyumuyorr...birde gece altını almıyorum çünkü uyandırılmaktan hoşlanmıyor..uyandımı bir daha asla uyumuyor...akşam yatmadan alıyom...sonrada sabaha kadar mışıl mışıl uyuyo..gece 2 defa emmeye kalkıyor o kadarr....maşalllah diyeyimmmm

valla ne diyim kızına maşaallah allah benim kızımada nasip etsin bende uyuduktan sonra altını açmıyorım uzun bi gece gene bekliyo beni

valla ne diyim kızına maşaallah allah benim kızımada nasip etsin bende uyuduktan sonra altını açmıyorım uzun bi gece gene bekliyo beni

kolay gelsin...yavaş yavaş alıştır..hemen olmuyo zaten ki benim kız gece 2-3 defa kalkar emmeyi hiç kalkmayan bebişlerimizde varmışşşş...ne mutlu onlara

valla benimki 3 yasini gecdi su gec yatma konusunu dogusdan beri cekiyoreuz ne yaptimsa olmadi malesef ama allah icin yattimida 12saatini doldurmadan kalkmiyo......

umarım o kadar uzun sürmez benimki gece uykusu kadar güzel bişey varmı ya ne güsel herkes su soguk kış günü sıcacık yatagında yatoyo bende bebegimi ayagımda sallıyorum ahh ahhh bari kıymet bilse genede herşeye deger.

arkadaşım benim kızımda gece 2den aşagı uyumaz ama buna şükür hiç uyumayan bebekler bile varmış.sende onla beraber öglene kadar uyu başka çaresi yok.hatta ben kızıma bar sanatçısı diyorum geç saatlerde yatar geç saatlerde kalkar.

edacım öyle yapıyoum da misafir oldumu sabah erkenden kalmak zorunda kalıyorum işdi güçdü derken uykumu tam alamıyorum

ahh ahh,malesef bende uykuya hasret kalanlardanım, tam uykuya daldı diyorum 10 dakika geçmiyor gözler fal taşı gibi açık,önceden eşimden ayrı yatamayan ben şimdi hasret kaldım ona bile..ne diyeyim huyları her geçen gün değişiyor bu bebişlerin,dilerim bizimkilerde değişir:Saruboceq:

canım demekki gece ve gündüzü karıştırıyor senin ki.sen onu gündüz çok uyutma, ağlasada daynmaya çalış, gündüz 5 saatten fazla uyursa bebekler gece uyumuyormuş çok fazla. doktorunla da konu mutlaka sana bişeyler önerecektir, yoksa böyle perişan olursun.

benim oğlum ne gündüz uyuyo ne gece
güzdüz yarım saat 1saat kestiyo kalkıyo
hergecede 3 4 5 hangisini tutturursa
denemediğim yol kalmıyo
zorlayınca başlıyo ağlamaya
uyuyuncada
öğleni yapıyo
bende o şekilde uyumaya çalışıyorum
e tabi birde kızım var
onun uykusu maşallah diyeyim uyuyana kadar uyuyunca sabahı yapıyor

Benim kızım da geceyle gündüzü karıştırıyordu. Önce gündüz uykusunda uyandırıyordum ama bu kez çok huysuz oluyor gece hiç uyumuyordu sonra dr un tavsiyesi ile uykusuna hiç dokunmadım kendiliğinden düzene girdi şimdi. İnşallah sizinkiler de bir an önce düzene girer.

ahh canım sen bendende betersin bugun kızım gündüz çok az yattı kendi istegiyle bende hiç uyutmaya çalışmadım şimdi uyutmaya baslıyorum bakalım ne zamn uyuycak çokda basım agrıyo ne diyim allah hepimizin yardımcısı olsun

kızım bugun gunduz az uyumasına ragmn hala uyumadı offf ögleye uyudugum güünleriii çook özldmmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

canım benim o baş ağrısı nedense hergün bende var artık
kalıcı olacak diye korkuyorum
bazen bende özlüyorum eski günleri
canımın istediğinde yatar uyurdum öğlen kalkardım
eşimle fırsat buldukça gezerdik
tam kapandım eve
haftada 1ya çıkıyorum ya çıkamıyorum
evi işi çocuklar yemek
gündüz annem olmasına rağmen yok yinede yetiişemiyorum
allahım aklımı koru yarabdelikafadulden

bugece 1.30da uyudu benim oğlan
değişik bi taktik denedik
eşimle battaniyenin içinde salladık
ağzındada emzik hoşuna gitti
uyudu kaldı
bidahada sabahı yaptı

benim kızım 2 aylık ve gündüzleri hiç uyumuyor ( gece de emmek için uyanıyor bir kaç gün öncesine kadar toplam 10 saat uyuyordu şimdi ise toplasanız 6 saat ancak uyuyor gözlerinin altı uykusuzluktan morardı meleğimin doktor om-x diye bitkisel bir şurup verdi içinde zencefil ekstresi varmış ama internette 6 yaşından küçük çocuklara kesinlikle zencefil vermeyin diyor bende o yüzden vermedim bu şurubu kullanan varmı ?? bütün bebişlere gazsız ,sorunsuz uykular diliyorum

ahhhh ahhhhh jülicm inş bende o günleri görurm.eskiden en fazla 6 ya kadar dayanıyordu.şimdi 7 7bucuktan aşşa uyumuyor.mesela buğun 7 bbuçukta uyudu ama çok gazı vardı saat 7 de fitilli attım gazı çıktı ve yorulmuştu öyle uyudu.gündüs boyuncada hala da uyuyor.sen kurtardın maşşalllah bizde kurtarırız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…