gece uykusu

bebeğini en yorgun olduğunu hissettiğin anda uyutmayı dene gündüz şekerlemeleri en az 1 saat sürsün 1 saatten az uyuyan bebekler gergin olurmuş , bir de mutlaka uyku rutini oluştur uyumadan önce hep aynı yerde aynı şeyleri yap 10 gün sonra herşey düzelecek emin ol fakat bu hususta asla taviz vermeyeceksin rutinden kastım pijamalarını giydirmek ,banyo yaptırmak , masal okumak vs olabilir her gün aynı şeyleri aynı saatte yaparsan o da belli bir zaman sonra bunların uyuma hazırlığı olduğunu anlayacak ve ister istemez uyumaya şartlanacaktır

ben doğduğundan beri bebeğimi saat 20 de yıkıyor odasına alıyorum orada müziğimizi açıp ona masaj yapıyorum sonra da dizimde sallayıp pış pış en geç 10 dakikada 20:30 da uyuyor (önceleri memede uyuyordu ondan vaz geçirdim) gece 11:30 da emziriyorum 5 :30 a kadar (tabi bazen aralarda 2 de ya da 3 de de uyandığı oluyor )5:30 da da emip 7 :30 a kadar uyuyor

ay maşallah 2-3 gündür eskisine nazaran ii kızlar yardımlarınız için cok tesekkürler gece en fazla 3 kere uyanııyo artık gece ayağımda değil beşiğinde sallıyorum uyanınca alıştı gece uykusuna bazen 10 da bazen 11 de geciyo olsun napam uyusunda aman maşaallah barekallah :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…