Gece süt arttırma

Andiri

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
36
8
37
Slm arkadaşlar benim 13 aylık oğlum var bu zamana kadar gece süt olması için hurma yiyip bi bardak su içip yatıyodum ama artık hem çok doymuyor hem eskisi gibi süt yapmıyo süt ve devam sütü içiremedim siz gece emzirdikten sonra ne yapıyosunuz şimdiden tşk ederim

Slm arkadaşlar benim 13 aylık oğlum var bu zamana kadar gece süt olması için hurma yiyip bi bardak su içip yatıyodum ama artık hem çok doymuyor hem eskisi gibi süt yapmıyo süt ve devam sütü içiremedim siz gece emzirdikten sonra ne yapıyosunuz şimdiden tşk ederim
Canım sade maden suyu denesene ben iki kızımda çok içiyordum ama bilerek değildi yani sonradan fark ettim çok süt yapıyordu bende.

Evet maden suyunu biliyorum hatta tüketiyorum ama gün içinde gece mi içiyodunuz siz

Gün içinde yeterince beslenen bebek gece açlığı tolere edebilir. Artık büyük gece beslenmesine gerek yok hatta. Fakat 20 aylık bebeğim bende kesemedim gece uyandığında emip uyuyor tekrar. O aylarda çok sık uyandigida olurdu uzun uyuduguda Emerek uyuduğu dan benim kolayıma geliyor. Öyle çok süt olduğunu düşünmüyorum kendini avutuyor memeyle. Kilosu hep önde olduğundan süt takintimi 9 10 aydan sonra bıraktım fakat günlük su tuketiminiz en az 3 litre olmalı sütü yapan su tüketimi ve emzirmekdir. Kilosu nasıl yemek yemesi 3 ana 2 ara öğün u olmalı gündüz bunlarda önemli . Artık ana besini ek gıda olmalı anne sütü ikinci planda kalmalı.

X