Gece styeni cikartirken...

vildansu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
679
4
hanimlar beim bir sorum olcakk :ecrin_bebek:
ben gece sütyenle yatamiyorum..heo cikartiyorum yatmadan önce acaba büyüme veya sarkma yapar mi ??? :sinifsinif:

bende yapıyorum o işi ya.rahat edemiyorum onla.birde o yetmezmiş gibi yüz üstü yatıyorum.banu alkan ablamız hiç yüz üstü yatmazmış sarkmasın gögüsleri diye.o zaman sırt üstüde yatmayalım ve hatta oturmayalım popomuzda sarkabilir. :)))

:-))))) gorende banu alkanda dık dırı goguslerı var o acıklamasıyla o ne yaaaa ,yer cekımıne maruz kalmıs onunkıler demekkı bu tezını curutuyor rahat yatınnnnn:-)))

21 senenin yarısını memeli geçirdim asla sütyenle yatamam. ne sarktı ne bişey oldu. bişey olsa hafiften olurdu galiba.

zaten uzmanlar gogus kanseri riski olusturur dusuncesiyle gece yatarken sudyeninizi cikarin diyorlar. ben her gece mutlaka cikariyorum. ve evdeyken de mumkun oldugunca takmiyorum. yazin hic cekilmiyor bu sicaklarda cunku.

benim ev arkadaşlarım kapıdan girdikleri gibi sütyenleri çıkarırlardı da ben nadiren geceleri çıkarırdım. hala da kırk yılın başı çıkarıyorum. her çıkardığımda da sarkacek diye içime endişe geliyo...

ben gece çıkarıodum eskiden şimdi atlet tipi olan badi gibi sütyenlerden takıorm spor olandan
53553303.jpg

bende gece yatarken südyen giymek kanser yapıyor diye duymuştum ne kadar doğrudur bilemem ama gece südyenle yatmak rahatsız edici ki sarkmaz bence o kiloyla vücudunun yağıyla alakalı bişeydir sarkmazzz heralde yaa rahatlıkk önde gelirr ama spor atleti giymekte ayrı bi fikirr en iyisi tam ortası olur :)

sarkmasın diyorsunuz da sarkık olan napsın? uyurken sütyen olmayınca çok rahatsız oluyorum yerinde durmuyor ki...

katılıyorum size kızlarrr eve girer girmez çıkartırımmm öle rhatlıyorum kiii üstümden yük kalkıoo sarkarsada canı sagolsunn kaldırırızz :KK70:DDD

aslaaa yatamam,hatta dışardan gelinceee hemennn çıkaranlardanım...
napalım sarkıcak diyede sıkıntıya giremiyeceğim valla...

ben şimdiye kadar hiç çıkarıp yatmadım rahatsızda olmadım sarkar korkumda yok sanırım bi alışkanlık benimkisi

bende gece yatarken südyen giymek kanser yapıyor diye duymuştum ne kadar doğrudur bilemem ama gece südyenle yatmak rahatsız edici ki sarkmaz bence o kiloyla vücudunun yağıyla alakalı bişeydir sarkmazzz heralde yaa rahatlıkk önde gelirr ama spor atleti giymekte ayrı bi fikirr en iyisi tam ortası olur :)

Gece sutyenle uyumak kanser yapmaz. Ama sutyeni çıkardığınızda lenf dolaşımınız rahatlar, kansere yakalanma olasılığınız azalır, doktorların tavsiyesidir.

Ama zaten ben geceleri sutyenle uyuyabilenlere hayret ediyorum. Ben eve gelince çıkarırım, anca evden çıkarken takarım, hiç de sarkma olmadı, füze gibiler, bayanssulusmile

Aslında bence göğüs biçimi ile ilgili. Herkes Venüs Heykeli değil sonuçta, sırtüstü sutyensiz yattığında göğüsleri neredeyse koltukaltına kaçan kız biliyorum, halbuki sutyensiz kendini çıplak hissettiğini ve neredeyse hiç çıkarmadığını söyleyen birisidir.

Ama sarkacağını bilsem yine sutyenle uyuyamam şahsen, rahatım görünümümden önce gelir.

Ayy ben de sütyensiz yatamam..
Rahat edemem ki..
Çok alışmışım sanırım..aklinialirimsmile

Gece sutyenle uyumak kanser yapmaz. Ama sutyeni çıkardığınızda lenf dolaşımınız rahatlar, kansere yakalanma olasılığınız azalır, doktorların tavsiyesidir.

Ama zaten ben geceleri sutyenle uyuyabilenlere hayret ediyorum. Ben eve gelince çıkarırım, anca evden çıkarken takarım, hiç de sarkma olmadı, füze gibiler, bayanssulusmile

Aslında bence göğüs biçimi ile ilgili. Herkes Venüs Heykeli değil sonuçta, sırtüstü sutyensiz yattığında göğüsleri neredeyse koltukaltına kaçan kız biliyorum, halbuki sutyensiz kendini çıplak hissettiğini ve neredeyse hiç çıkarmadığını söyleyen birisidir.

Ama sarkacağını bilsem yine sutyenle uyuyamam şahsen, rahatım görünümümden önce gelir.

koltukaltına kaçanlardanım işte... pff

bende sütyensiz yatıyorum yaa,çok rahat oluyo,bi ara ne sütyenimi,ne saatimi ne de küçük küpe taktıysam küpelerimi çıkarırdım,şimdi hepsini çıkarıyorum...üniv.deyken ev arkadaşım tamamen herşeyini(kilotunu bile) çıkarır yatardı yaz dönemleri,allah korusun ya bi deprem falan olursa gece nasıl ineceksin aşağıya o telaşla diyordum,"amaaan o an millet onu mu düşünür direk inerim aşağı "diyodu,cadı:))

X