Gece mide bulantisi

sevgidolubiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
64
46
25
Kızlar 2 aylık hamileyim ve genellikle geceleri mide bulantim ve kusmalarim oluyor aranızda böyle olan varmi sadece gece olması normal mi

benim özellikle gündüzleri çok yoğun bulantım oluyor ,bazen gün boyu bulanıyor gece bir tık geçiyor

Şu ben de aynı sebeple uyuyamıyorum bulantı var ama kusma yok uyutmuyor. Bir kase yoğurt yedim uykum gelir de öyle uyurum diye belki iyi gelir

Bulantin varsa kusmaya çalış öyle rahatlarsın yani gündüz çok etkilemiyor ama gece midem öyle kötü oluyorki
Benim sağ kulak zarım bir miktar problemli ameliyat da olmuştum. Bu sebeple kusmadan doğuma kadar ulaşmak nasip olsun istiyorum başka şeylerle oyaliyorum kendimi

Ay ayyyyy en güzel aylar tatlış bulantılar
Kefir-leblebi ikilisi çok iyi gelecektir
Evet yaa çok tatlı bir heyecan var içimde kelebekler ucusuyo elhamdülillah
Kefiri nerden aliyosun ben sade kefir sevmiyorum bozuk süt gibi geliyor tadı. Meyveli kefirlerde çok şekerli

Evet yaa çok tatlı bir heyecan var içimde kelebekler ucusuyo elhamdülillah
Kefiri nerden aliyosun ben sade kefir sevmiyorum bozuk süt gibi geliyor tadı. Meyveli kefirlerde çok şekerli
Siz daha tekmeleri hissedin de görün o kelebekleri
Ben herhangi markadan sade alıp içine meyve atıp bızzztlıyorum yoksa bende sade içemiyorum

Siz daha tekmeleri hissedin de görün o kelebekleri
Ben herhangi markadan sade alıp içine meyve atıp bızzztlıyorum yoksa bende sade içemiyorum
Benimki daha çok minik 3+4teyim yanlışlıkla 2 gün önce öğrendik tekmeler ne zaman başlıyor?

Ay ben de öyle deneyeyim yaa şeker oranı az olan bir reçel de konulabilir

9 ay kusarak yaşamış biri olarak tek önerim fresh hava ve yüksek yastık olacak. Bi de yatağın tuvalete yakın kısmında uyu. Akacak kan damarda durmuyor
Hayırlısı olsun inşallah annem de öyleydi dogumlarinda olursa da yapacak bir şey yok elbet. Sağlıklı bir gebelik ve doğum da olsun inşallah

Benim sağ kulak zarım bir miktar problemli ameliyat da olmuştum. Bu sebeple kusmadan doğuma kadar ulaşmak nasip olsun istiyorum başka şeylerle oyaliyorum kendimi
Ozaman tuzlu kraker ye o hafifletir en azından bende öyle yapıyorum bulantim gelince hava almaya çıkıyorum balkona vs bi şekilde dizginliyorum umarım sağ salim bebeklerimize kavuşuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…