Aile Planlaması gece hapı kullananlar bilgi lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Esiniz korunsun mu boyle bir korunma yontemi maalesef ki yok bu yontemle hamile kalanlarin sayisini tartismaya hele hic herek yok basta ben olmakla birlikte sakin esinize guvenmeyin....
Bebek altinci ayini doldurduktan sonra herhangi bir dogum kontrol hapi kullanabilirsiniz..

zararli degil emzirenler icin ayri hap var bende kulaniyorum.ben konu sahibine sasirdim acikcasi evli bir kadin nasil koruncagini nasil bilmez haytetlik is

Nasıl zararlı değil?doğum kontrol haplarından bahsediyoruz..hormon yani tüm vücut kimyasını bozuyor gebelikten korurken baska yan etkileri oluyor..emzirenler için kullanılıyor olması hapın zararlı olmadığı anlamını taşımıyor

Herkesin kendi bileceği iş tabi ki, ben ağrı kesici bile çok çok nadir kullanırım,hele hele emzirme döneminde ilaç kullanmak zorundaysam defalarca düşünüyorum

zararlı degıl ben alöamyada yaşıyorum ve doktorun bana yada burda doğumdan somrdukları ılk şey nasıl koruncaksınız. hususı hap var ösrögensız ama ınanın şaşırmıyorum cunkı memleketımızde cahil çok. evlenıp daha korunmasını bilmıyenı mı ararasın ertesı gün hapını daha ömründe duymıyanımı. zarrlı olsa doktor yazmaz demi? burda dogum kontrol haplarını receteyle alıyorsun. tüm avrupa kulanıyır zararı olöadıda sızemi zarari olacak. iyi okuyun yazdıgımı hususı emziren icin cocugum 1 yaşında ve hala emıyor...

Zarari olmaz derken kastedilen ne?
Ne olursa olsun ben karşiyim doğum kontrol haplarina ve iğnelere.
Sonuçta o haplar hormonlu ve biz durduk yere vücudumuza hormon yüklüyoruz.
Ben de kısa bir süre kullanmak zorunda kaldim ve kilo aldirdi hap bana.
Ve evet hiç ihtiyacim olmadiği için ertesi gün hapini duymamiştim.
Burada kaç konu okudum peynir ekmek gibi kullaniyorlar ertesi gün hapini cahillik hapi bilmemek değil nasil kullanilacağini bilmemek bana göre.

Cahil falan değilim,sizinde almanyada olmanız sizi bilgili yapmaz ya da eğer kıstasınız buysa..şu an zararı olmayabilir ileride ne olacağı belli değil ayrıca antibiyotikte zararlı ama buna rağmen yazılıyor ve kullanıyor insanlar hemde kültür testi yapılmadan... zararlı olsa niye yazsınlar ki lafına istinaden yazdım..sizde araştırın biraz bence..

Kimseyede cahil deme hakkınız yok ayrıca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…