Gece boyun bölgesinde terleme belirti olabilirmi

beyzzzz4

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
96
26
24
Kizlar merhaba yarım saat önce kan tahlili verdim üç dört gecedir ense boyun bölgesinde terlemeyle uyanıyorum böyle bir belirti yaşayan oldu mu gebeliginde normalde terleyen bir insan değilim merak ediyorum

Kizlar merhaba yarım saat önce kan tahlili verdim üç dört gecedir ense boyun bölgesinde terlemeyle uyanıyorum böyle bir belirti yaşayan oldu mu gebeliginde normalde terleyen bir insan değilim merak ediyorum
Herkeste farklı belirti verebiliyor canım günün gectimi yada ovalüsyon takibi yapmışmıydın

bu bir belirti mi bilmiyorum ama bende de çok oluyor hamileliğimde. ama çok güvenilir bir belirti mi bilemiyorum

Herkeste farklı belirti verebiliyor canım günün gectimi yada ovalüsyon takibi yapmışmıydın
Hayır ovulasyon takibi yapmadim ama 11agustosta adet görmüştüm 3eylulde tekrar gördüm 10eylulde bitti ve hala adet olmadım test yaptım ama pek guvenemedim onlara da

bende de hamilelikte basladı. ama ben hamilelik belirtisi gübü görmemistim simdi siz sorunca farkettim

bende de hamilelikte basladı. ama ben hamilelik belirtisi gübü görmemistim simdi siz sorunca farkettim
O kadar vücudumu dinliyorum ki her değişiklik şüphe oluşturuyor birkac gece de terleyerek uykumdan uyanınca merak ettim açıkçası yaşayan var mı diye hamile olmanız ümidimi artırdı inşallah belirtidir

Adet günün belirsiz olduğu için bilemedim idrar testi yaptın mı
Testlerim bu şekilde çıktığı için emin olamadım ilki biraz bekleyince çıktı ikinci bozul mu kuruma mi anlamadım maalesef kan verdim bekliyorum emin olmak için

Eklentiler

• IMG_20241006_185908.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_20241009_234048.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 9
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…