Geç yumurtlama

Puxhu

Nirvana
Pro Üye
27 Şubat 2012
13.881
23.213
Kızlar selam :) şimdi olabildiğince kısa tutmaya çalışıcam.. yaklaşık 5 6 aydır bebek istiyoruz. Bu arada bir oğlum var 11 yaşında ve geç döllenme ile olmuştu. Yaşım 34.

Gebelik olmayınca doktora gittik eşimde bende. Eşimde sıkıntı yok ama benim prolaktin yüksek çıkmıştı dostinex kullandım neyse 5 e düşmüş.
Her ay yumurtlamamı hissederim çünkü sağ kasığımda ağrı ve akıntım olur. Bu ay 21 haziranda hissettim o ağrıları. İğne batması ve bel ağrım var şiddetli böyle ağır kaldırırsanız olur ya o tarz.

Bu arada bugün kontrolüm vardı. Regl günümde bugün ama olmadı beta istedi negatif. Rahim kalınlığı 10 mm dedi. Geç döllenme vs demedi devlet hastanesi sanırım ondan. Şimdi geç yumurtladıysam bu ağrılar nedir değerlendirdik tabiki ama öyle hesap yaparak olmadı açıkçası kafamıza göre..

11 sene öncesini hatırlamıyorum.. uzun oldu kusura bakmayın başından geçen olduysa bi yorumlarda yazın:) Sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…