Geç yazan flörte ne denmeli?

Yok görüldü attım
Yavrum neden bakıyorsun hiç biyerine takma ne görüldü at ne bişey tam tersine seni daha cıvıl cıvıl gezerken süslü görsün Story felan öyleleri aynı anda bi kaç kişiyi idare ediyor biliyormusun ben evlenmeden önce bi erkek arkadaşım vardı. Flörtüm buluştuk felan ikimizde uzakdaydık İstanbul’da buluştuk kafede zaman geçirdik.. sonra bişey oldu ya aileleri istemedi çocuk bi tuhaf davrandı bana ama böyle yalvar yakar hep o peşimdeydi. Sonra birden kesti olayı bende yazmadım etmedim neyse çok kısa süre sonra ben bi vesile oldum eşimle tanıştım bu eşime ne mesajlar attı neler yaptı ayırmak için böyleleri pişmanlıktan geberiyor sonra uzak dur

İşte üzülüyorum beğenmemiş olabilir dürüstçe söyle yani görüştük ama ben istemiyorum de. Takibi de bırakıcam instagramdan ben pek görmezden gelemiyorum çünkü sinir oluyorum

İşte üzülüyorum beğenmemiş olabilir dürüstçe söyle yani görüştük ama ben istemiyorum de. Takibi de bırakıcam instagramdan ben pek görmezden gelemiyorum çünkü sinir oluyorum
Aşkım bunlar böyle işte bişey beklemezsen mutlu olursun dürüst insan mi kaldı onlar heyecan arıyor ciddi bişey değil yani takma fazla senden de bitane var :)

Üzülecek bir şey yok. Herkes herkesi beğenmek zorunda değil. Bu da kimsenin değerini eksilten bir şey değil. Beklentiyi sıfırlamak lazım. Hemen biri ile alakalı romantik hayallere kapılmamalı.
Bir de açık açık söylemelerini beklemeyin. Erkekler bunu yapamıyorlar. Yavaşça kendilerini geri çekip, ufukta kayboluyorlar genelde. Ya da ghosting .
Bir de şu an psikolojim bozuk, iş çok yoğun diyen tipler var ki evlere şenlik.
Dürüstlük beklemeyin kimseden, bu işaretleri gördüğünüzde siz iletişimi kesin direkt en azından bir duruşunuz olur.
Bunları yapıp da istisna olan erkek varsa da zaten kendisi yazar size. Kovalamayı seviyorlar malum.

Ben beğenmediğimde söylüyorum görüştük ama devam etmek istemiyorum diye ondan herhalde karşımdan da öyle bekliyorum ben saf görüldü yaptım yazmadım

Ben beğenmediğimde söylüyorum görüştük ama devam etmek istemiyorum diye ondan herhalde karşımdan da öyle bekliyorum ben saf görüldü yaptım yazmadım
Ben de beğenmediğime söylüyorum. Aynı sizin gibi düşünüyordum neden onlar da dürüst olamıyorlar diye.
Şöyle ki bence erkekler bir kadını tamamen reddetmektense açık kapı bırakmayı seviyorlar belki bir gün lazım olur diye. Ya da ego tatmini için konuşmaya devam ediyorlar bir süre.
Bir de hayat adil değil, herkesten sizin davrandığınız gibi davranması bekleyemezsiniz.

Haklısınız çok teşekkürler

Valla isteyen bir şekilde bahane bulup yazıyor Zaten doğru düzgün biri olsaydı bu duruma düşmezdi, düşürmezdi. Yaş fark etmeksizin erkeklerin çoğu böyle yapıyor. Daha 2-3 hafta önce başıma geldi. Benim bir talebim yoktu. Kendisi geldi, istedi, sonra da gitti.

Adam size beğenmedim mi dedi? Kendi kendinize tribe giriyorsunuz. Normal muhabbet edin. Geç yazmasından şikayetçiyseniz düzgün dille sebebini sorabilirsiniz. Karşı tarafa göre şekil almanın alemi ne ben anlamıyorum. Yok poposu kalkmasın aman onu demiyim şöyle olmasıncılık yüzünden kimse açık iletişim kurmuyor. Baktınız düzelmedi tamam o zaman önünüze bakın derim. Ama şu an teori üretmelik bir durum yok.

İşte bende sorcaktım nasıl sorcam bilemedim burdan sordum herkes yazma falan dedi ama insan neyin ne olduğunu hissediyor zaten geç yazmasına bi bahane bile söylememesinden belli önceden söylerdi

İşte bende sorcaktım nasıl sorcam bilemedim burdan sordum herkes yazma falan dedi ama insan neyin ne olduğunu hissediyor zaten geç yazmasına bi bahane bile söylememesinden belli önceden söylerdi
İçinden nasıl geliyorsa öyle yaz. Şu sıralar yoğun musun mesajlara biraz geç dönüyorsun de. Baktın kem küm yapıyor salla geç. Belki o da senin onu beğenmediğini düşünüyor. O öyle yapıyor ben de misilleme yapayım mantığını doğru bulmuyorum boşlukları kafamıza göre doldurmamalıyız bence

Bende bunu anlamıyorum işte çocuk değiliz bunu yapan 32 yaşında. Benimde öyle kendi geldi görüşmek istedi ben asla bişey demedim sonra böyle yaptı böyle olunca benimde dengem şaşıyor insanlara güvenim kalmıyor asla

Bencede insanız konuşarak her şey anlaşılır. Ben istemeyince istemiyorum diyorum karşımdaki de insan umut beslemesin sinir de olmasın diye. Soğudum zaten olcağı varsa da olmaz bu saatten sonra 32 yaşında insan ben mi öğreteceğim konuşmayı

Aklınca kendini naza çekiyor olabilir. Ben olsam eğer yokluğu çokta önemli değilse önce ben davranır “vaktini çalmak istemiyorum birbirimize uygun olmadığımıza karar verdim” der noktalardım. Neden falan derse (ki demez) lafımı da sokardım

Bence siz ilişki tavsiyesi vermeyin. Sizin probleminiz de bu. Açık açık ortada olan şeyleri neden öyle neden böyle diye sorgulamaya gerek yok.
Defalarca dedik anlatamadık, gerçekten ilgilenen erkek bu şekilde davranmaz.
Açık iletişim kuracak bir durum yok, çünkü ortada bir ilişki yok.
Kimsenin kimseye neden öyle yaptın diye sormaya hakkı yok bu yüzden de.
İlla ben seninle ilgilenmiyorumu mu duymak lazım karşı tarafın bir şey hissetmediğini anlamak için?
Açık açık beğenmedim demiyorlar işte anlayın artık şunu, bu teori üretmek değil gerçeğin ta kendisi. Şurda bir sürü kadın tecrübeleriyle yazıyor bunları. Bir kere görseniz gerçekten seven ilgilenen erkek nasıl davranıyor anlayacaksınız arada farkı.

Neyin ne olduğunu hissedebiliyoruz zaten. Adam önce dakikasında mesajlara cevap yazardı görüştük 2 saatte bir yazıyor. Kavga tartışma falanda yok. E demek ki beğenmedi görüştükten sonra ilginin daha da artması lazım zaten. Ben sildim engelledim o da bunu yapmamı istiyordu bence zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…