Geç döllenme

ipek19

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2021
43
11
24
Bugün adetimin 5.gün gecikmesi normalde 26-28 günde adet olan ben bugün 32.günü devirdim. En son 24.10.2022 de adet oldum. Hatta hiç stres yapmadım çünkü salmıştım hakkımda hayırlısı olsun dedim. Platformda kasım ayında çok adet gecikmesi olduğunu görüyorum. Test yaptım ama bi çok su içip o idrarla yaptım bi sabah azıcık idrarla yaptım hepsi negatifi gösteriyor. Adet olamamakta çok kötü geç döllenme mi diye düşünmüyor değilim Biraz uzun yazdım kusura bakmayın ama var mı bir düşüncesi olan acaba diyen? Bir umuda çok ihtiyacım var. 1 yıldır deniyoruz eşimde ve bende hiç bir sıkıntı yok. Regl olacak gibide değilim,hamile gibi de hissetmiyorum sadece sol kasığım hafif sızlıyor adet oldum sanıyorum ıslaklık var birde göğüslerim şişti ama hassasiyet yok

Stres ve hava değişimi kaynaklı 10 güne kadar gecikme normal sayılır.

Dilersen sabah sağlık ocağında bir kan testi ver. Bende kasık ve göğüs sızlaması vardı.

Stres ve hava değişimi kaynaklı 10 güne kadar gecikme normal sayılır.

Dilersen sabah sağlık ocağında bir kan testi ver. Bende kasık ve göğüs sızlaması vardı.
10 güne kadar bekleyim öyleyse valla negatifleri görmekten çok yoruldum. Rabbime her gece dua ediyorum eğer gebelik yoksa bir an önce adet olayım diye

10 güne kadar bekleyim öyleyse valla negatifleri görmekten çok yoruldum. Rabbime her gece dua ediyorum eğer gebelik yoksa bir an önce adet olayım diye
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Herhangi bir sağlık sorunu yoksa stres yapmadan beklemek gerekiyor. Sizi çok iyi anlıyorum o süreçten negatif görmek ayrı bir hüzün sonrasında olursa ne yapacağım nasıl olacak diye duygular apayrı.

Sanırım onlar gelecek zamanı çok iyi biliyor, içinizi ferah tutun

Teşekkür ederim Amin İnşallah
Bekleyeyim bakalım inşallah bebiş benimledir

Geç yumurtlama da olsa test pozitif çıkardı benim öyleydi ama pozitif di testim gec yumurtlama pkos da görünür mus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…