Geç döllenme süreci

Sarikizsb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2024
2
2
31
Selamlar hep okuyorum burdaki yazılanları bu sefer ben de yazmak istedim sürekli kendimde belirtiler arardım bu sefer anladım direk. Reglim gelmeden önceki gün regli geldiği günkü gibi çok ağrım ateş basması kramplar hepsi oldu bikaç saate geçti hepsi bi daha da olmadı sonra anladım direk . Ertesi gün testte negatif çıktı sonraki hergün test yaptım hepsi negatif çıktı ama ben emindim😅 6. Günü çift çizgiyi görüp kan verdim çok düşük bir değer çıktı 22 sonra 5 gün daha bekledim 292 çıktı doktorum geç döllenme olduğunu bir sorun olmadığını söyledi bakalım süreç nasıl ilerlicek

Bende de aynı sekilde olmuştu. Normal gebelikten farklı olmuyor. Sadece doktor bebeğin haftasını hesaplarken, son adet tarihinden 1 hafta sonrasını baz alıyor. O da yok yere gerilik tanısı konmaması için. Yoksa hiçbir fark yok canım

Selamlar hep okuyorum burdaki yazılanları bu sefer ben de yazmak istedim sürekli kendimde belirtiler arardım bu sefer anladım direk. Reglim gelmeden önceki gün regli geldiği günkü gibi çok ağrım ateş basması kramplar hepsi oldu bikaç saate geçti hepsi bi daha da olmadı sonra anladım direk . Ertesi gün testte negatif çıktı sonraki hergün test yaptım hepsi negatif çıktı ama ben emindim😅 6. Günü çift çizgiyi görüp kan verdim çok düşük bir değer çıktı 22 sonra 5 gün daha bekledim 292 çıktı doktorum geç döllenme olduğunu bir sorun olmadığını söyledi bakalım süreç nasıl ilerlicek
hayırlı olsun ne güzel sevindim sizin adınıza.merhaba acaba pkos var mıydı sizde , hiç
lekelenme falan oldu my bide

Kusura bakmayın zaman geçti üzerinden yeni görüyorum hiçbir rahatsızlığım yoktu lekelenmem hiç olmadı çok sıkı takip ettim wc ye girdiğimde. Regli tarihimin üzerinden 6 gün geçtiğinde ilk çift çizgiyi gördüm herhün test yapıyordum onu da baya takip ettim. Geçen hafta muayeneye gittim kesemizi gördük haftaya da kalp atışları için gidicez

X