Geç döllenme , ovulasyon testi

Canım erken test alıp yapsana bir tane daha. Ben de Lh ile ilgili konulari okudum bugun, yanilttigida çok olmuş. Eğer istiyorsan inşallah hamilesindir, hem belirtiler hem pembe akıntı 😊😊😊

Canım erken test alıp yapsana bir tane daha. Ben de Lh ile ilgili konulari okudum bugun, yanilttigida çok olmuş. Eğer istiyorsan inşallah hamilesindir, hem belirtiler hem pembe akıntı 😊😊😊
Çok teşekkür ederim , bugün normal kaset test yaptım ve ışıkta görünen çooook silik bi çizgi var bakalım inşallah. Yarın Adet olmazsam yeniden test yapacağım 💝💝💝💝

Merak ettim tekrar yaparsan müsait olursan haber verirsin belki😊😊😊
seni dinledim canım erken gebelik testi yaptim , çizgi yine silik bakalım yarın sabah tekrardan bakacağım kaset test ile 🌸🌸

Eklentiler

• C7EA05E9-5CF0-4C04-AC3D-5FEAFC7E115C.jpeg
    C7EA05E9-5CF0-4C04-AC3D-5FEAFC7E115C.jpeg
    30,2 KB · Görüntüleme: 1.309
seni dinledim canım erken gebelik testi yaptim , çizgi yine silik bakalım yarın sabah tekrardan bakacağım kaset test ile 🌸🌸

valla bunda gebelık var gibi :KK68: bır kac gun daha sabahları ılk ıdrarla test yapın, koyulasmaya baslaması gerekecektır. Sonrasında kan testı yaptırırsınız. Normalde sılık cızgı de gebelık var demek dıyorlar.

Darısı basımıza ınsallah :anneadayı: konuya gec döllenme yazmıssınız ama, yumurtlama zamanınız ne zamandı?

Merhaba arkadaşlar , adetim 4 gün gecikti , gebelik belirtilerini 1 hafta önce yoğun şekilde yaşadım fakat gebelik testi negatif çıktı. Adet olmam gereken ilk gün bi kaç damla pembe damla geldi ve kesildi. Geç döllenmeden şüpheleniyorum. Bugün ovulasyon testi yaptım ve bu şekilde çıktı. yorumlarınızı bekliyorum. Yerleşme kanamanızdan kaç gün sonra testlerde sonuç gördünüz . 😊
Bence gebesisiniz 😍

valla bunda gebelık var gibi :KK68: bır kac gun daha sabahları ılk ıdrarla test yapın, koyulasmaya baslaması gerekecektır. Sonrasında kan testı yaptırırsınız. Normalde sılık cızgı de gebelık var demek dıyorlar.

Darısı basımıza ınsallah :anneadayı: konuya gec döllenme yazmıssınız ama, yumurtlama zamanınız ne zamandı?
Bugün sabah test yaptim ve çizgi koyulaşmak yerine hayalet çizgiye döndü :KK43:

Adet döngüm normalde 30 gün 15. Günüm yumurtalama olması lazımdı 2 ay önce ovulasyon testimde öyle çıkmıştı. Bu ay gebelikten şüphelendim kasık ağrım çok olunca adet günü erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı hem de 2 kez , adetim 4 gün gecikti ve bu testlerde hafif silik çizgi çıktı . Bu sabah ilk idrarla yaptım ama çizgi koyulaşmak yerine daha belirsiz bi hale geldi yani gebe isem tahminim geç döllenme fakat olmayadabilirim 😐

Muhtemelen geç döllenme olmuş o yuzden deger o sekidle cıkmıs onemli olan 2 gunde 2 kat artiş olması , hayirli olsun inşaAllah 😍

Kizlar beta hcg 7.9 çıktı , çoK mu düşük anlamadım
Canım bununla ilgili benim bi fikrim yok. Testten teste gore değişebiliyor. Silik çizgi gözüküyor aslında 2 günde bir tekrarlayın diyorlar genelde ama ben de anlamadım. Değerlerden anlayan arkadaşlar yazar inşallah ve netlesir hamileliğin canim benim

Kizlar beta hcg 7.9 çıktı , çoK mu düşük anlamadım
Adet gecikmeniz dört gün ise dört güne göre biraz düşük ama beş ve üstü gebelik sayılıyor inşaAllah sağlıkla ilerler

Canım bununla ilgili benim bi fikrim yok. Testten teste gore değişebiliyor. Silik çizgi gözüküyor aslında 2 günde bir tekrarlayın diyorlar genelde ama ben de anlamadım. Değerlerden anlayan arkadaşlar yazar inşallah ve netlesir hamileliğin canim benim
Teşekkürler canim , 10 dan aşağı değer belirsiz diyorlar bazı yerlerde

X