Geç döllenme olup da saglikli bebiş sahibi olan var mı?

kafamdadelisorularrrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2023
56
6
35
Merhaba arkadaslar, geç döllenme olmasına rağmen sağlıklı bebiş sahibi olan var mı aranizda? Benim önce ki geç dollenmeydi sağlıksızdi kaybettim. Bu sefer de ovulasyon testim pik olduktan üç gün sonra tekrar yumurtlama akintisi oluşunca korktum açıkçası geç döllenme olacak diye.

Merhaba arkadaslar, geç döllenme olmasına rağmen sağlıklı bebiş sahibi olan var mı aranizda? Benim önce ki geç dollenmeydi sağlıksızdi kaybettim. Bu sefer de ovulasyon testim pik olduktan üç gün sonra tekrar yumurtlama akintisi oluşunca korktum açıkçası geç döllenme olacak diye.
Bende merak ediyorum geç döllenmeden dolayı sağlıklı bebeği olan var mı acaba kimsede yanıt vermemiş 😢

Benim arkadaşımın geç döllenme ile oğlu oldu gayette sağlıklı .kalp atımını 9. Haftaya doğru vajinal anca duyabildi.

Benimde geç döllenme ile oldu oğlum Allah’a şükür hiçbir sıkıntı yok şuan 6 yaşında

8 hafta diye gittim 6 haftalık çıktı kalp atışı geç duyduk ama şuan haftasını tutuyo geç döllenme korkulacak yada sağlıksız bişey değil ki beklenenden geç yumurtlama olmuş demek o kadar

X