Geç döllenme olduğu zaman kan testi en geç ne zaman sonuç verir?

merallala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
16
2
26
Merhaba kızlar, daha önce testlerle alakalı bir şey sormuştum yine sol kasığımda ağrı olduğu için ve sebebini doktora gidip yine öğrenemediğim için. Bundan bir ay önce şüpheli bir ilişkim oldu. Ve ilişkinin üzerinden 20 25 gün geçtikten sonra ayrı iki kan testi yaptıö ikisi de sıfır virgüllü sayılardı. Tekrar sormuş gibi oluyorum ama ağrım geçmediği için ihtimaller ne olabilir diye düşünüyorum. Geç döllenme yaşayan birileri var mı bu süreçte en geç ne zamana kadar kan testi kesin sonuçtur. Şuan olan ağrı bununla alakalı olabilir mi 25 gün sonraki kan testinden sonra geç döllenmeden dolayı pozitif çıkma gibi bir ihtimal var mı normal hamilelikte bu mümkün değil zaten biliyorum ama geç döllenme hakkında cidden pek de bilgi sahibi değilim internet üzerinde de pek bir şey bulamadım. Cevaplarsınız çok sevinirim. Sol kasığımdaki ağrının tamamen stresle alakalı olduğunu düsünüyorum ama bu ihtimal kücük de olsa var mı merak ettim bugün.. biraz uzun oldu kusuruma bakmayın cevaplayanlara şimdiden çok teşekkürler:,)

Olabilir neden olmasin gecikme yasadinizmi
Bir hafta kadar gecikme yaşadım gecikme sonrasında bir hafta regl gibi bir kanamam oldu. Her seyi benziyordu. Reglden önce idrar testi negatifti. Regl biterken de öyle. Yani o kanama da olup bittikten sonrasında tüm bu kan testleri. Kanama bittikten 5 gün falan sonra biri diğeri de 10. Normal regl tarihimin baslangıcından bayagı bir gün sonra oluyor ama testler. Biri 17 birisi de 22. Olmasını istemediğim bir gebelik kanama falan olunca ğek ihtimal vermedim. Şuan tek olan şry kasık ağrısı..

Geç döllenme öyle bi sey değil iliski üzerinden 12 15 gün geçtiyse kan testi ne çıktıysa odur.

Bir hafta kadar gecikme yaşadım gecikme sonrasında bir hafta regl gibi bir kanamam oldu. Her seyi benziyordu. Reglden önce idrar testi negatifti. Regl biterken de öyle. Yani o kanama da olup bittikten sonrasında tüm bu kan testleri. Kanama bittikten 5 gün falan sonra biri diğeri de 10. Normal regl tarihimin baslangıcından bayagı bir gün sonra oluyor ama testler. Biri 17 birisi de 22. Olmasını istemediğim bir gebelik kanama falan olunca ğek ihtimal vermedim. Şuan tek olan şry kasık ağrısı..
Pek anlayamadim yazdiginizi

Selam kizlar benimde adetimin uzerinden 15 gun gecdi hamile olabilirmiyim
Denilene göre ilişki üzerinden 16 gün geçtikten sonra kan testleri kesin sonuç veriyormus ama benim kasık agrım hala devam da ediyor bilemiyorum.. siz kan testi yaptırdınız mı?

Yok cnm Benin yasadigim yerde yok
Anladım kan kesin diyorlar ama yoksa adetinizin üzerinden de çok zaman geçmiş idrar testinde çıkma ihtimali de daha yüksek oluyor öyle olunca bildiğim kadarıyla. Bhcg yeterince arttıgı için idrarda da artmış oluyor. isterseniz belli aralıklarla idrar testi yaptırın☺️

Teşekur ederim siz kur filan denedinizmi
Yok hayır, ben istemediğim için sormuştum buraya aslında:,) Ama ablam soğan kürü denemişti hem de dış gebelikten sonra işe yaramıştı, etkili olduğunu biliyorum doktora danışıp deneyebilirsiniz. Allah gönlünüze göre versin inşallah.

Benim regli üstünden 3 gün geçti betahcg 14.5U/L çıktı ağrım biraz biraz var akıntım da artmaya başladı kimyasal gebelik olabilir mi acaba Pcosum da var

Merhaba kızlar ben de aranıza yeni katıldım Benim adetim normalde çok düzenlidir 23. gün veya 25. gün mutlaka adet olurum ama bu ay 1 Ağustosta olması gerektiği halde hala olmadı gecikmenin 5. günü ve 9. günü kan testi yaptırdım negatif hala hamile olma ihtimalim var mı acaba çok heyecanlandım sürekli bununla ilgili araştırma yapıyorum çok fazla bir belirtimde yok midemde hafif yanma oluyor ama midemde yanma normla zamanda da olduğu için hamilelik belirtisi diyemiyorum😇

X