Geç döllenme mi gebelik mi yaşayan var mı?

tombaa

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2023
301
79
27
Herkese selamlar. Son adet günüm 6 ağustos 27 günde bir adet oluyorum yani beklenen adet tarihim 1 eylül. 10 gün kaldı. Normalde 17-18’i gibi yumurtlama olur diye düşünürken bugün adete 10 gün kala ovulasyon testinde 1dk içinde böyle gördüm. geç mi yumurtladım sizce yoksa gebelik olabilir mi? İlk ilişki 15’i. 7 günde hemen çıkmaz diye düşünüyorum ama.. Bu ay 15-17-20 ağustos değerlendirdik… yorumlarınızı bekliyorum kafam çok karışık 🥲
A61F36B0-F770-457C-B8A6-AFA39E8DCB9F.jpeg

Birazdan dışarı çıkacağım için şimdi yapmak zorunda kaldım yine böyle çıktı. 3 gündür böyle. Ne demek oluyor yani kaç gün daha sürecektir sizce hiç bilmiyorum ben

Yavaş yavaş çatlaması lazım yani silikleşmesi lazım takip etmeye devam edin ve değerlendirin.

Hayır adetime 9 gün var bu yüzden yapmadım
Ovulasyon testi sürekli pik gösterip hamile olduğunu öğrenenler var onun için aslında bir deneyebilirsin ama dediğin gibi 8 günde de belli olur mu ?

Erken gebelik testi varsa deneyebilirsin. Tabi bir yandan da bence ovulasyon testine devam et ve değerlendir kaçırma belki yumurtlamadir gerçekten.

Ben de öyle düşündüm ama ilk ilişkinin üzerinden 9 gün geçti daha hemen gebelik olmaz diye düşünüyorum dün tam pik gördüm değerlendirdim bugün boş geçeceğim kalite açısından. Tutar inşallah

Ovulasyon testi sürekli pik gösterip hamile olduğunu öğrenenler var onun için aslında bir deneyebilirsin ama dediğin gibi 8 günde de belli olur mu ?

Erken gebelik testi varsa deneyebilirsin. Tabi bir yandan da bence ovulasyon testine devam et ve değerlendir kaçırma belki yumurtlamadir gerçekten.
FBB3D9BB-DAEC-485B-A4D0-51A4219E5EA6.jpeg

Bugün de böyle çıktı normal mi ne demek oluyor hiç anlamıyorum :)

X