Gebeyim ama kaç haftalık bilen bakabilir mii?

anneadayii01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2023
72
35
25
Herkese merhabalar son adet tarihim 9 mart 16 nisan da doktora gittim ve 4 haftalık dedi beta sonucumuz 4496 uygulamadan bakıyorum 5 haftalıga denk geliyor betaya göre kaç haftalıgız 2 hafta sonra gel kalp atışını duyalım dedi ilk gebeliğim çok tecrubesizim bilen yardımcı olabilir mi??

Herkese merhabalar son adet tarihim 9 mart 16 nisan da doktora gittim ve 4 haftalık dedi beta sonucumuz 4496 uygulamadan bakıyorum 5 haftalıga denk geliyor betaya göre kaç haftalıgız 2 hafta sonra gel kalp atışını duyalım dedi ilk gebeliğim çok tecrubesizim bilen yardımcı olabilir mi??
Bir hafta veya önde olması sorun değildir.iciniz rahat olsun.saglikla kucağınıza inşallah alirsiniz

Merhaba test pozitif son adet tarihim 12 marttı ama döngülerim değişiyordu sizce kaç haftalık olabilir, Döngüm 35 gün oluyor yarın gitçem doktora

5000 5. Haftada başlıyor canım ama doktorlarson adat tarihine göre hesapladığı için değişkenlik gösterebilir hayırlı olsunn evde test yapmışmıydın

Merhabalar sizlere de hayırlı olsun öncelikle biz bayram sabahı öğrendiğimiz için ve o an tatildeydik tatil dönüşü gittik keseyim gördük benim rahmim kalp şeklinde olmasından dolayı tutunduğu yer bizim için çok önemliydi düşük açısından daha önce bir düşüğüm olmuştu onun korkusu vardı. Ama Doktor'un çok güzel yere tutunduğunu ve 4 haftalık bir hamile olduğumu soyledi 15 gün sonra gelin kalp atışını duyalım dedi. Folikasit ve düşük önleyici başladık şuan için bir sorunumuz yok çok şükür inşallah sizin içinde çok güzel olur tğm süreç🥰

Evet evet doktora gitmeden 2 test yaptım ilki doktordan 1 hafta öncesiydi böyle silikti ama belliydi ikincisi iki gğn sonra yaptım daha netti zaten 1 hafta sonra doktora gittik 4496ydı sonucum sizce tekrar kan vereyim mi bir sonraki doktor kontrolüme kadar 2 hafta var

Canım ben konuyu açan kadına yazmıştım sen arada kaynamışsın kusura bakma 🌸🙈 değerine 4 haftalık oluyosun sanırım ama doktor son adet tarihine göre alırsa farklı çıkabilir
Evet bende biraz heyecanlıyım çünkü adetlerim düzensiz en son 12 marta oldum 35/36 sürüyor

X