gebelıkte vucut ısısı kac olur

osenay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
120
1
ıyı geceler arkadaslar ben uzun suredır gebelık ıcın ugrasıyorum gecen ay klomen artı çatlatma ıgnesı oldum bu ay sadece klomen kullandım ıgne olmadım klomen kullandıgım ıcın gecen ay adetım 3 gun gec geldı. normalde 24 gunde bır adet oluyorum 27. gun oldum bu ay da 27.gunum gebelık ya da adet belırtım yok ne agrı sancı ne goguslerde sısme zaten normalde aet belırtısı pek yasamam. sadece bugun ıkı kez akıntım oldu tamam sımdı hasta oldum dedım baktım bısey yok akıntı beyaz atesımı olctum 36.2 her ay gebelık testı yapmaktan bıktım ve her seferınde negetıflerı gormek yıpratıyor benı sorum su hamılelıkte vucut ısısı kac olur bır de klomen kulllanan arkadaslar adetınız de gecıkme oldu mu

Ya bende tam emin degilim ama 36.5 uzeri hatta 37 gibi geliyo bana.En azindan burada okuduklarimdan cikardigim bu. Ama sanirim en onemlisi vucut isisinin regl yaklastikcadusmemesi . Adet geldiginde hemen dusermis yani buda adeti beklemek gibi bir sey aslinda. Vucut isisini takip ediyorsun iyi hamileligi belirlemek icin ama oda adet gelene kadar ani dusus yapmiyo adet gelene kadar.bilmiyorumkismile

ben ates olçme yontemını kullandım.yumurtlamadan ıtıbaren yukselmeye basladı 36.5-la baslayıp hamıle oldugumu ogrenene kadar 37-37.1 falan oluyordu ...

ben ates olçme yontemını kullandım.yumurtlamadan ıtıbaren yukselmeye basladı 36.5-la baslayıp hamıle oldugumu ogrenene kadar 37-37.1 falan oluyordu ...

Hmmm... Hamile oldugunu ne zaman ogrendin tinkerbell? adet oncesimi sonrasimi?

birde yumurtlamadan sonra hep yukseldimi bir kere bile dusmeden?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…