Gebelikte pıhtılaşma sorunu

kbr_ayln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2024
4
0
27
Merhabalar lütfen bilen biri yardımcı olabilir mi bir tane oglum var ondan sonraki hamilelerim iki düşük oldu genetik test yapıldı ve kan pıhtilasmasi saptandı sadece MTHFR (1298) heterozigot öbürleri normal (3.ye hamile kaldim)
Çıktı doktorum prednol, aspirin, kan sulandirici igne,pregeston başlattı fakat gebeliğin 4.haftasinda kanama meydana geldi 3 gun sürdü aspirin ilk 3 gun kullanma 1 gun kullanmam gerektiğini söyledi
Sonrasında aspirin günlük başlattı fakat açık pembe akıntıya karışık gelmeye başladı bunu söylediğim de bebekten gelmediğini aspirinin yan etkisi olabileceğini söyledi 1 hafta sonra kontrole gittim bebekte bir sey yoktu fakat 4 gün sonr gittiğimde bebegin kalp atışları gitmişti ASPIRIN FAZLA GELMIS OLABILIR MI NE OLUR YARDIM EDIN ....

Cok geçmiş olsun şuan ne durumdasınız doktorla telefonda mi yoksa yüzyüze sordunuz bu soruları konusmalari ben olsam mutlaka silmezdim ya da kayıt yapardim konusurken çünkü çok fazla doktor ihmalleri olmaya başladı kimsenin hakkı yok böyle birşeye sebep olmaya benimde bir kaybim var sizi çok iyi anlıyorum aspirinin kanama yaptığını çok okudum

Yok maalesef yüz yuzeydi hepsi kendisi kontrol etti bebeği sorun yok dedi.
Şuan bebeğimi hastanede ilac ile kendiliğinden düşürdüm

Merhabalar gaziantep Malatya Kahramanmaraş bu şehirlerde tanıdığınız gidip memnun kaldığınız doçent yada prof kadın hastalıkları ve doğum doktoru var mı acaba ?

X