Gebelikte Orgazm olmak

Esmanur Baz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
26
5
Merak ettiğim aslında korktuğum da bir şey sormak istiyorum çok düşündüm yazarken utandım ama size sormak istedm yine de 15 haftalık gebelik cinsel ilişki olmadı ama orgazm olmak bebeğe zarar verir mi doktorum da erkek sormaya çekindim aynı durumu yaşayan varsa cevaplar mi korkuyorm bebeğime bir şey oldu diye

Cekinmeye gerek yok. Cinsel birlikteliği yasaklamadiysa orgazm olacağınızı varsayarak izin vermiştir.

Cinsellikle İlgili Hiçbir Şey Demediler ama yine de girmeye korkuyoruz ve orgazm olmaya da çok şüpheci biriyim sürekli korkuyorm bir şey olcak diye

Youtubeda ayse dumanın gebelikte cinsel ilişki videosunu izleyebilirsin, doktor da zaten ilişkiyle ilgili bi şey demediyse korkulacak bi şey yok

Bende bir sıkıntı olmadı. Biz 37. Haftaya kadar da cinselliği sürdürmüştük, Doktorum da yasaklamamıştı.

Bilgi için teşekkürler birde bir şey sorucam bebeği kaçınci.haftada hissettiniz benim ilk gebeligim 15 haftalık gebelik kalp atışı gibi hissedersin diyorlar ben hiç onu da hissetmiyorum

Bilgi için teşekkürler birde bir şey sorucam bebeği kaçınci.haftada hissettiniz benim ilk gebeligim 15 haftalık gebelik kalp atışı gibi hissedersin diyorlar ben hiç onu da hissetmiyorum
Ben 17. Haftanın başında hissettim, ilk başta gaz sancısı sandım ama sonra devam edince bebek olduğunu anladım, böyle pıt pıt yani çok hafif bir şey. Olunca anlarsın, ilk gebelikte 22. Haftaya kadar hissedilmeyebiliyor panik olma.

Doktordan neden çekiniyorsunuz

Doktor orgazm sırasındaki kasılmalardan dolayı yasaklarsa yasaklar gebeliği ve zararı varsa zaten siz sormadan uyarır. Ben iki gebeliğimde de son haftalara kadar cinsellik yaşadım ve sıkıntı olmadı

Erken doğuma sebep olmadı bende :) biri 40ın sonunda diğeri 42nin başında doğdu :) gebelikte seks ve orgazm da çok keyifliydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…