gebelikte karın ve bel ağrısı

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
5 hafta 6 günlük gebeyim bu sabah karnımın ortasında şiddetli ağrıyla uyandım belimin orta kısmında da ağrı vardı doktru aradım progestanı günde 3 defa 2 tane almamı söyledi. birkaç gün öncede yine böyle bir karın ağrısıyla uyanmıştm .şimdi istirahat ediyorum biraz azaldı bel ağrım.çok korkuyorum

• Konu Sahibi EU3
bende de oluyordu ılk haftalarda ama gectı bol bol dınlen arkadasım gecmıs olsun

• Konu Sahibi EU3
Aslında bel ağrısı 12. haftadan sonra artıyor,
ama sen yeni hamile olduğundan dikkat etmen dinlenmen gerekiyor,

• Konu Sahibi EU3
bende 4 hafdalik yeni hamileyim benimde karnimin en alt bolumunde,özellikle sag tarafimda,bazen solda agri oluyor ve cok fazla hareketlenme hissediyorum,,

• Konu Sahibi EU3
benim de ilk haftalarimda bu tur kasik batmalarim olmustu dr um rahim buyudugu icin kasilma yapiyor dedi...ama ara ara olur bende hala...
dikkat etmek gerek tabi ki ilk haftalar oldugu icin riskli olabilir agir kaldirmayin,kendinizi cok yormayin ve cok fazla yuruyus yapmayin...en azindan bebeginiz size tutunana kadar..

• Konu Sahibi EU3
bende 9.haftadıyım belim çok ağrıyo normal diyolar ama korkuyorum senin gibi sanada geçmiş olsun:))

• Konu Sahibi EU3

Doktorum benim progestanımı kesip vitamin verdi.Ağrılarım çok fazla ,yumurtalıklarımdan geldiğini düşündüğüm kramplarım oluyor.Acaba progestanı kesmekle hatamı etti doktorum:uhm::uhm::uhm:

• Konu Sahibi EU3
kislar 15 agustosta adet oldum daha ama hicte normal olmayan bi bel agrim basladi bugün...acaba böyle bir belirti olabilir mi??ama o kadar agri cektim böylesi olmadi hic...sol kasigimdada kasilma var sanki...

• Konu Sahibi EU3
benimde ilk 3 ay çok bel ağrım oldu sık sık dinlendim istirahat edin bir süre sonra geçiyor ama mutlaka istirahat edin ve ağır işler yapmayın ben şu an 34 hafta 6 günlük hamileyim ilk zamanlar yaptığımdan daha çok iş yapıyorum ilk zamanlar bir şey olmasın diye yapmıyordum ne yalan söyliyeyim....

ben 21.hafayi bitirmek uzereyim ama bugunlerde bazen belim agriyor..
galiba doguma kadar yoklayacak beni

Bende 20+ 4 günlük hamileyim. İlk 3 ay karnıma ve kasıklarıma sancı giriyordu.
Doktor rahim büyüdüğü için sancı girmesi normal demişti.

Eğer aşırı bir ağrı olursa sen doktoruna görün...
Geçmiş olsun... Hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…