Gebelikte kan pıhtılaşması mutasyonu

Bende aynı şekilde gittim ama pek açıklayıcı olmadı benim açımdan .. Ben şuan sadece 0,4 lük Oksapar kullanıyorum ….
Siz hiç iğne /ilaç kullanmadan mı kayıp yaşadınız ?

Evet protein c ve s düşük. Doktorum onlara bakmaya gerek yok zaten sende 4 mutasyon var dedi

Bende aynı şekilde gittim ama pek açıklayıcı olmadı benim açımdan .. Ben şuan sadece 0,4 lük Oksapar kullanıyorum ….
Siz hiç iğne /ilaç kullanmadan mı kayıp yaşadınız ?
Evet ilk düşük sonrası ebem coraspin ve iğne kullanman lazım dedi doktorlara söyledim ama gerek görmediler iki bebeğimin de 8.hafta da kalbi durdu

Evet ilk düşük sonrası ebem coraspin ve iğne kullanman lazım dedi doktorlara söyledim ama gerek görmediler iki bebeğimin de 8.hafta da kalbi durdu
işte insanın aklına bu şekilde neler gelmez ki ...
belki de kullansaydın acaba hala hayatta olurmuydu ki ..

Evet doktorum dedi ki doktorların ihmali olduğu için bebeklerin ölmüş
Bi evladınızı kaybetmişsiniz keşke diğeri için de tesbirli davransaydınız … Aynı mutasyonlara sahibiz ve bende sadece iğne kullanıyorum 0.4 lük …
Rabbim tekrarını yaşatmasın

Bi evladınızı kaybetmişsiniz keşke diğeri için de tesbirli davransaydınız … Aynı mutasyonlara sahibiz ve bende sadece iğne kullanıyorum 0.4 lük …
Rabbim tekrarını yaşatmasın
2. Hamileliğimde birkaç doktora gittim ama hiç birisi umursamadı belimde ağrım felan oluyodu doktorlar o zaman düşük yapacaksın diyip yolluyorlar dı ben çok üstüne düştüm 2.bebeğimi de kaybetmemek için ama doktorlar paralarını alıp işlerine baktılar. Amin Rabbim hiç kimseye yaşatmasın

Belde ki oluşan ağrı düşük sebebi olabileceğini ilk kez duydum .. Benim bildiğim her hamile bel ağrısı çeker , bunun sebebide rahim büyümesi , pervik ağrılar …
Birkaç doktora gidip de en azından bi hap bile başlatmamaları çok acı gerçekten ve ne yazık ki tıp artık ticaret sektörü oldu

Aynn öyle herkes cebine giren parayı düşünür olmuş. Bizim çektiğimiz acılar da yanımıza kalır Rabbim doktorlara merhamet versin

Merhabalar benim aynı genler heterozigot şuan hamileyim kan sulandırıcı gerek görmedi doktorlar benim protein s C vs bütün değerlerim normal. Aspirin de vermedi siz aspirini kaçıncı haftaya kadar kullanmıştınız

Merhaba, 36 ya kadar kullandım coraspin. Şart değil demişlerdi, istersen kullan dedi hematoloji Dr. Öyle kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…