Gebelikte Kalp Atışının Durması

Tahlillerimi tekrar başka bir doktora gösterdim şu an bekle dedi bi şey yapmak için acele etme sadece gebelik düşününce acaba hamilelikten önce kan sulandırıcı kullanmak gerekir mi o aklıma takıldı
Aynı şeyi düşünüyorum
Ben uzun süre ara vermeden deneyeceğim
Öncesinde yine folik vs içiyor olacağım
Ama kan sulandırıcı hakkında hiçbir fikrim yok
Genetik test yapılmadan kullanıp kullanılmayacağı
Önlem olarak test yapılmadan kullanıp kullanılmayacağı hakkında

Benimde yokuş fikrim ama iyi bir doktor daha var ona gidebilirim belki İzmir’de bi de sıkıldım ya olacak olursa yine olacak üstüne titrediğim elimden kaydı gitti sanki ikincide biraz daha rahat olmak istiyorum nasıl olacaksa hala günde bir de olsa ağlıyorum

Saglikla kucaginza almanizi diliyorum. iki gebeliktede ilk beta hcg degeriniz kacti.hatirliyor musunuz?

Saglikla kucaginza almanizi diliyorum. iki gebeliktede ilk beta hcg degeriniz kacti.hatirliyor musunuz?
İlki kimyasaldı 17 yken öğrendim ama planlı gebelik olduğu için adetimin ilk günü test yapmıştım ikincisinde direk kese görünmüştü betaya hiç bakılmadı onunda kalbi durdu bu 3. Aşılama ile oldu 123 çıktı betası

masallah saglikla gelsin bebeklerimiz yarabbim

kızlar ilk adet sonrası , ikinci adete 10 kala ciddi kasık ağrım var , enfeksiyon vs olabilir mi acaba yada normal bi durum mu ?

Ay kardeşim Allah yardimcin olsun bende ilk gebeliğim de keseyi gördük ama kalbi daha kucuktu bı gün kırmızı leke geldi durdu gene geldi ertesi gün ne yaptimsa engelleyemedim yeni evlendik erkendi evet planlı degildi ama alismistim yani resimde biseyler gorunce umutlandim neyse düştü doktor iki adet dedi ben hazır degildim daha ilkini unutmamisken uzaktauim gurbette evliyim annem gil gelicekti evi temizledim fırını taşıdım çamaşır öyle yatağın yönünü degistirip altını sildim annem gil geldi bı nokta dan buyuk kan geldi adet oldum sandım üzüldüm ama bı daha gelmedi kontorile gittim hamileymisim şimdi on sekiz haftaligim darısı başına benjm kucagjma seninde karnına sağlıkla inşallah inşallah ben bu güzel icimdeki kipirtiyi hissettim tüm isteyenler bu güzel şeyi yaşasın inşallah

Allah sağlıkla kucağına aldırsın inşallah bizlere de yaşatsın

amin inşallah , Allah sağlıkla sizinde kucağınıza aldırsın , 2. adetimi beklemedeyim bende 10 gün kadar sonra olurum sanırım , ondan sonra Allah ne zaman nasip ederse kader kısmet

Allah sağlıkla kucağına aldırsın
sen nasılsııın nasıl gidiyoorrr
Dün gece ağlamakla geçti hala atlatmadım mı bilmiyorum iyiydim aslında

bugün benim doğum günüm yeni yaşımın bana güzellikler getirmesiniz diliyorum :) Allahım sen konuyu biliyorsun :)

bugün benim doğum günüm yeni yaşımın bana güzellikler getirmesiniz diliyorum :) Allahım sen konuyu biliyorsun :)
rabbim sıhhatli ömür versin canım,

ben kürtajdan 1 hafta kadar sonra enfeksiyon geçirdim. 6 gün oldu hala aralıklarla sancı ve ağrı devam ediyor. dikkat etmek lazım.

rabbim sıhhatli ömür versin canım,

ben kürtajdan 1 hafta kadar sonra enfeksiyon geçirdim. 6 gün oldu hala aralıklarla sancı ve ağrı devam ediyor. dikkat etmek lazım.
Çok teşekkür ederim :)

benim 2. adetim olcak tam ortada yumurtlama döneminde sanırım ağrıyı fazlaca hissettim ama yinede bir idrar tahlili yaptırmak istiyorum

Sizin ikinci gebeliğiniz düşükten ne kadar süre sonra oldu , allah sağlıkla kavuştursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…