Gebelikte ilk 3 ay ishal

birmucizeistiyorum

Çok şükür Mucizemi bekliyorum 🐣😊🤗
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
1.006
1.351
arkadaşlar merhaba tatile geldik ve maalesef 7. Haftamda mide bulantısı ile birlikte ishal durumu yaşıyorum . Bu yüzden doktora gittik tahlil verecektim ishalim kesilir gibi oldu . Şimdi yeniden olur gibi oldum . Siz de yaşadınız mı böyle bi sorun ? Pek birşey de yiyemiyorum ondan mı acaba ?

Dr a gitmelisin bence tekrar.mikrp filan alms olabilirsin diye düsündum

Merhaba.. bende yaklaşık 1.5 aydır ishalim. Bir ara mide bulantısı da yaptı. Şimdi sabahları oluyor arada..
Ama ben yaz ust açık uyumaya veriyorum.. şimdi dikkat ediyoru. Bi sıkıntı yok Elhamdülillah

ben yaşadım ama aşırı şekilde değildi doktoruma sordum patates haşlamamı söyledi ve dediği gibi yaptım sonra düzene girdi zaten

valla canım sen yinede doktora görün ama ben neredeyse hamile olduğumdan beri ishalim. ama benim ki hani ishal hastası olursun sürekli wc ihtiyacın olur azcık azcık gelir ya öyle bir şey değil sadece normal miktar ama şekli ishal.

Tatile gittiğimiz yerde yediklerim dokunmuş kızlar . Buradaki doktorum çiğ et vs yeme dedi. Tatildeyken etli çiğ köfte yemiştim . Onun dokunduğunu düşünüyoruz . Şimdi daha iyim çok şükür .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…