gebelikte ikili test yorumları

deryamelis654

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2017
14
3
37
kızlar 12 hafta 2 günlük hamile iken ikili tarama için ultrosana girdim.ölçümler yapıldı.kağıdı aldım.sizce nasıl bir bakar mısınız
FKA +
CRL 57.2 mm
NT:1 mm
Nazal kemik+)
ben nazal kemiği anlamadım + olması iyi mi kötü mü bilmiyorum.birde FKA NEDİR onunda + olması iyi mi kötü mü bilemedim.Kızlar tabiki önemli olan sağlıklı olması çok çok önemli fakat ben genelde sol tarafta kıpırtı hissediyorum sizce cinsiyeti ne olabilir.ben ilk dört ay içinde 70.000 sübhanallahi vebihamdihi çekilecekmiş.bebeğe şükür için.4 aydan sonra 70 kere enbiya suresi okunacakmış ahlakı iyi olsun diye.sağlığı için zikir yada dua varsa tavsiyelerinizi almaktan memnun olurum.

dini şeylere girip de kimse ile mücadele etmek istemiyorum

nazal kemik olması iyidir.

İkili test bende yaptırdım ama pek anlamadığım için yorum yapamıycam inşallah iyidir dokoruna göstermelisin.

He şunuda söylemeden edemicem evladını ahlaklı yetiştirirsen ahlaklı bir birey olur dualar sadece ona destek olur sen güzel ahlak vermeye bak gersini allaha bırak.

Nazal kemiğin görülmesi iyidir. Down sendromu için riski azaltır.
Cinsiyet ve dua kısmıyla ilgili bilgim yok.

Kızlar bende dün yaptırdım crl:64.37mm
NT:1.19mm sonuç gösterme ayın 19 bekliceb mecbur bilgisi olan varmı normalmi bu olculer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…