Gebelikte el bileğinde ağrı

Bilgiliyz12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
67
23
30
Merhaba 33+1 haftalık gebeyim. Sabahları el bileğimde ağrıyla , şişlikle ve yanmayla uyanıyorum. Asla bir şey tutamıyorum ve bilek ağrılarım çoook rahatsız ediyor. Vallla bu sabah bile ağladım. Sağ kolumda daha çok ağrı var. Araştırmalarıma rağmen ödemden dolayı sıvı sıkışması var. Doktorumda aynı şeyi söyledi. Ama sadece bol su tüketmemi istedi. Bunun dışında başka hiçbir şey demedi. Aranızda böyle olan var mı? Lütfen bir çaresi yok mudur.

Çok normal magnezuyumunuza dikkat edin. Bol su ve hamilelik egzersizleri. Doğuma kadar ağrıların olacaktır.

Hamilelikte sinir sıkışması oluyor vücut su topladigi için ,bende de var birşey tutarken aniden elimden düşüyor,gebelikten sonra düzeliyor Allah'ın izniyle

Benimde öyleydi avucum yüzük parmağım katlanmazdi o kadar kötüydü ki hatta netten bakınca karpel tünel sendromu çıkıyordu ödüm kopmuştu:/ dahiliye doktoruma demiştim Allah razı olsun kadın doğum doktorlarından daha ilgiliydi vitamin ilacı verdi ve inanılmaz bi şekilde hemen düzeldi sizde bi dahiliye ye görünün isterseniz. Geçmiş olsun.

Çok normal. El kol egzersizleri yapmaya çalışın. Magnezyum takviyesi sorun doktora almıyorsanız faydalı olabilir ama böyle olunca genelde doğuma kadar devam ediyor. Emin olun geçici doğumdan sonra geçecek.

Hangi vitamini verdi acaba bende yaşıyorum magnezyum içiyorum biraz azaldı ama yine de var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…