Gebelikte cec 1000mg kullanan var mı

Leylak65

Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
10
4
30
Kızlar selam 18 haftalık gebeyim idrarda kan görüldü enfeksiyon kaynaklı cec 1000mg verdi kadın doğumcu kullanan oldu mu devam edeyim mi bilemedim

Kızlar selam 18 haftalık gebeyim idrarda kan görüldü enfeksiyon kaynaklı cec 1000mg verdi kadın doğumcu kullanan oldu mu devam edeyim mi bilemedim
Doktorunuza güvenmeyip, burda yazan yorumlara inanıp ben kullandım tavsiye etmem ya da bol su ic geçer diyenlere inanıp kullanmicak misiniz🙄gebelikte enfeksiyon önemli bı durumdur.Sanslisiniz ki tespit edilmiş tedavi verilmiş.Tabiki doktorunuza güvenin ve kullanın.Sorgulamak istediğiniz bişey varsa yine sorgulayın ama doktorunuzla.Gecmis olsun

Doktorunuza güvenmeyip, burda yazan yorumlara inanıp ben kullandım tavsiye etmem ya da bol su ic geçer diyenlere inanıp kullanmicak misiniz🙄gebelikte enfeksiyon önemli bı durumdur.Sanslisiniz ki tespit edilmiş tedavi verilmiş.Tabiki doktorunuza güvenin ve kullanın.Sorgulamak istediğiniz bişey varsa yine sorgulayın ama doktorunuzla.Gecmis olsun
Teşekkür ederim kullanıyorum tabiki ama işte aklımda bir soru

Teşekkür ederim kullanıyorum tabiki ama işte aklımda bir soru
Lütfen kullanın aklinizda ne varsa da doktorunuzla paylaşın.Gebeligin başından beri 4 defa mantar enfeksiyonu yaşadım ve hepsinde de ilaç kullandım.Hatta bı tanesinde antibiyotik de kullandım.Tekrar çok geçmiş olsun🌸❤️

Bende şuan aynı durumdayım banada doktor aynı ilacı verdi siz kullanmışmıydınız inş sağlıkla kavuşmuşunuzdur

X