Gebelikte çatlak sorununa son

nnbcaglar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
6
0
selam arkadaşlar
ben yeni bir üyeyim
size gebeliğim sırasında dermatolog tavsiyesi ile çatlak oluşmasın diye kullandığım yöntemi aktarmak istiyorum.
Bir kutu acı badem sütüne bir ampül evigen kırıp karıştırıyorsunuz,gebeliğinizin 3-6 ayında her banyodan sonra, 6. aydan sonra ise her akşam yatmadan önce çatlama eğilimi olan bölgelerinize(bel,göğüs,kalça,göbek) sürüyorsunuz.Bende ve yakın çevremde başarılı sonuç verdi.Uamarım sizlerinde işinize yarar.yerimseniben

benim yeterince yırtıldı maalesef gerek kalmadı onca krem boşa gitti gene çatladı uyuz

nnbcaglar cildin kurumu yağlı mı?bekarım ama benim şimdiden çatlaklarım var, cildim kuru zaten.bebe yağı falan kullanıorum.Tabi iş işten geçti çatladım:))hani cildin yağlıysa bana daha kuvvetli bişey gerekir o zaman.

sevgili dua benim vucudum oldukça kuru, oluşmuş çatlak için çözüm olmadığını biliyorum. yeni çatlakların oluşmasını engelleyici bvir formül benimkiopuyorumnanaktan

teşekkürler bilgiler için canimkaydirigubbakcemile5

ben de acı badem sütünü kullanırım makyaj temizlemek için, tonik olarak... hamileleiğimin başında bana lierac kullan çok iyi çatlamazsın dediler fiyatını sordum 100 küsür birşeydi. bende alamadım tabi, ama acı badem sütüne devam ettim, karnıma da sürmeye başladım. faydası var. ama içine karıştırılan ilacı koymuyorum. bi de öyle deneyeyim eee artık 6. ay olucaz :CüvCüv:

Bir kutu acı badem sütüne sadece bir ampul evigen mi kırıyorsun ,yoksa bir kutuyu mu anlamadım..Bir tane ise yeterli gelir mi?
Gerçi konu sahibinin uğrayacağıda meçhul, kaç aydan beri konuya uğramamış..

Ben Lierac kullandım çatlamadım bunun kullanılan şeylede pek ilgisi yok ama neyse aklımızın köşesinde kalsın..

badem sütü bebak marka parfümerilerde olur
evigende e vitamini içeren ampül e vitamini cilt yaşlamasına karsı korur hucre yenielnemsini sağlar eczanelerde bulunur
bana da cok mantıklı geldi
hamile kalınca deneyeceğim çok tşk ler

ben de lierac kullandim ve maalesef karnimin alti catladi mafoldumben

Merhabalar,
Uzun zamandır uğrayamadın kusura bakmayın arkadaşlar,
2006model; bir kutu acı badem sütüne bir ampül evigen kırıyorsunuz,kuru bir cildim olmasına karşın bende etkili oldu,yeterli geliyor. Biliyorsunuz ki E vitamini hücre yenilemede etkilidir, acı badem sütüde cilde esneklik verdiği için başarılı sonuçlar alınıyor. hem ucuz hemde etkili :)

Banada acı badem kremini eczacı tavsiye etmişti ama ampül duymamıştım bide ampül katarak deneyeym bakayım inşallah iyi sonuç verir.

kizlar ben suan hamileligimin 9.ayindayim.vucudum normalde catlaga cok yatkindir.5 kilo alip vermemde hemen catlaklar olusur.hamileligimin 4. ayindan itibaren her sabah banyodan sonra bebeyagi tum vucudum ve her aksam yatarken bepantholun gebeler icin olan catlak kreminden esim suruyor ve suan gobegimde goguslerimde tek bir catlak bile yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…