Gebelikte birbirimize Ortak Duaya kim girmek ister

esir27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2013
306
216
Merhaba arkadaşlar 31 haftalık ikiz bebislerime hamileyim. Biliyorsunuz hamilelikte okunan duaların önemini. Ama cemaatle yapilan ibadetler kat vekat fazla sevap. Ayrıca mü' min in mü' min e yaptıgı dua eftaldir.
Sitede daha önce hamilelikte Yusuf suresi okuyan annenin bebeği hz yusuf gibi güzel yüzlü , ahlaklı , namuslu olurmuş. Gelin birlikte Yusuf. suresi okuyalım birbirimizin bebekleri için. Hem kendimiz bir kere oluruz ama ortak olursak 10 anne okursa her bebeğe 10 Yusuf süresi olur. Yusuf suresi okuyamayacaklar 100 kez Ya Cemil( yarattığı şeyleri en güzel yaratan) 100 kez Ya Musavvir ( yarattigi varlıklara en guzel sureti veren) okuyabilir. Bu ay kaç anne okuduysak isim isim o annelerin ve tüm annelerimizin bebeklerinidua ederiz. Her aay yaparız bunu.

Ben okumayı bilmiyorum maalesef, ama Ya Cemil, Ya Musavvir okuyabilirim.

bende katılırım ama ben hamıle degılım olsun bende okuyayım sızlerde hamıle kalmam için bana okursunuz istersenız tabıkı...

Arkadaşlar hepinizin ağzına sağlık bugün yusuf süresi ve tesbihleri okuyacağım. Hepimizin dudaklarını Allah kabul etsin.

Arkadaşlar hepinizin ağzına sağlık bugün yusuf süresi ve tesbihleri okuyacağım. Hepimizin dudaklarını Allah kabul etsin.
canım liste yapalım hergün okuyalımmı birbirimiz için kimse gelmedi ama gelen olur mutlaka,okuyup hepimizin isimlerini sayarız:KK54:
bende katılırım ama ben hamıle degılım olsun bende okuyayım sızlerde hamıle kalmam için bana okursunuz istersenız tabıkı...
tabi okuruz canım hosgeldin aramıza Allah kabul etsin:emir_bebek:Allah en yakın zamanda cok tatlı bir bebiş nasip etsin sana,amin:KK70:

X