Gebelikte bebegin hafta olarak geri olması

Sefes01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
858
360
33+ 4 günlük gebeyim. Dün bebegimin 3 hafta gerilediğini öğrendim..30 haftalik gözüküyor. Bu durumu yasayanlar var mi. Bebekleriniz nasil doğdu saglikli mi. Bu haftalar ilerleyen zamnda duzelir mi

33+ 4 günlük gebeyim. Dün bebegimin 3 hafta gerilediğini öğrendim..30 haftalik gözüküyor. Bu durumu yasayanlar var mi. Bebekleriniz nasil doğdu saglikli mi. Bu haftalar ilerleyen zamnda duzelir mi
oncelikle sakin olun sakın stres yapmayin bol dua edin benimde gerileme oldu ve kaybettim ama korkma bu seninde kaybedecegn anlamina gelmez cunku benim suyu bitmisti ve kan akimi bozulmustu gerileme iyice artti ve seninki kadar buyum degildi . ama senin baya buyumus suan dogum olsa yasar Allah izin verirse . Sen bol dua et ve dr kontrollerini ihmal etme tek doktora bagli kalma

bana drlar eger buyurse 28 .haftaya kadar sususz dayanirsa yasayablr 700 gram olursa hemen dogm yaptrrz demislerdi yasamasi icin . disardan mudahele devam edecekti benim bebegm buyumedi 27.haftada 21 gorunuyordu ve 0 su vardi kaybettm hâla acisi icimde ancak nasip diyorum senin durumun farkli bak dusun 700 gram olsa canli dogum yaptrcaklardi bana ama buyumedi karnimda kaybettm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…