Gebelikte bebeğin bağarsağında parlaklık acil yardım

Carpediem4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
3.275
3.309
33
Kızlar 16 +3 gunluk hamileyim dun bebeğimin bağarsağında parlaklık gördü doktorum ve perinatolojiye yönlendirdi gittim oda aynisini söyledi nipt testi yaptirmayi dusunuyoruz basina boyle birsey gelen varmi cok cok uzgunuz kanamalarim olmustu onlari yutmus olabilir dediler kafamz allak bullak oldu 😔

Kızlar 16 +3 gunluk hamileyim dun bebeğimin bağarsağında parlaklık gördü doktorum ve perinatolojiye yönlendirdi gittim oda aynisini söyledi nipt testi yaptirmayi dusunuyoruz basina boyle birsey gelen varmi cok cok uzgunuz kanamalarim olmustu onlari yutmus olabilir dediler kafamz allak bullak oldu 😔
Belki konuyu aratan olur diye yazmak istedim kızım doğdu şuan 14 aylık olduk bile 😊 ve sağlıklı bir bebek hamdolsun nipt testimiz temiz gelmişti ama başka şeylerden şüphe devam ediyordu bebeğim kanamaları yuttuğu için parlaklık oluşmuş .. bizi gen testine falan yollamak istediler dovn sendromu hariç başka bozukluktan şüphelenip hatta adını bile unuttum ter yolu hastalığıymış ama eşimle ben taşıyıcı olmasak bile gelişebiliyormuş ben kendime demiştim ozaman bu çocukta bu hastalık çıksa aldıracakmısın ? Cevabım hayır idi ve aldırmayı düşünmedim kendimi kurcalamaya gerek görmedim amnion sıvısından örnek alıp bakılsın dediler onuda kabul etmedim .. meğer ilk sezeryandan içimde heryerimde yapışıklık olmuş zorlanmalarımın içim acıyor diye bir hal kalışlarımın sebebi buymuş kanamayıda onlar yapmış ilk ameliyatı yapan doktor idrar kesemi başka yere dikmiş yanlışlıkla ve düzeltmemiş vs ameliyatım 2 saat sürdü bu sebeple ve bende sağlığıma kavuşmuş oldum bu tarz sorunlar olup da dogurmayı düşünen kimse kendi ile oynaşmasın kötü bir pskoloji oluyor

X