Gebelikte Akıntı

Blgs

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2010
321
4
benim akintim var koyu kivamli ve biraz koyu renkli bu ne anlama geliyo canim daha öncede yazmistim gebeligimi cuma günü idrar testiyle ögrendim diye bi yardim edin lütfen bekliyorum ve korkuyorum

benim akintim var koyu kivamli ve biraz koyu renkli bu ne anlama geliyo canim daha öncede yazmistim gebeligimi cuma günü idrar testiyle ögrendim diye bi yardim edin lütfen bekliyorum ve korkuyorum

acil baktım.koyu kıvamlı akıntı normal ama koyu renkli dediğin ne renk kahverengi mi kahverengiyse o da normal

acil baktım.koyu kıvamlı akıntı normal ama koyu renkli dediğin ne renk kahverengi mi kahverengiyse o da normal

canim cok acik kahve akinti var agrimda var belimden geliyo bacaklarima vuruyo

benimde senin gibi olmuştu doktoru aradım bi ilaç ismi söylemişti ama ilacı söylemiyorum çünkü dra danışmadan kullanman sıkıntı yaratabilir. hormonlarla ilgili diye biliyorum

bence yatarak dinlen ve yarın bi doktoruna danış mutlaka ilk ay ve ikinci ay çok çok az bi derecede bendede olmuştu.

canim cok acik kahve akinti var agrimda var belimden geliyo bacaklarima vuruyo

dr unu ara yada ihmal etmeden dr una git belki bir ilaç verir hem içinde rahatlamış olur dr a gidene kadarda dinlen bir iş yapma uzan dinlen sabahta dr git derim Allah hayırlısıyla bbeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin kolay doğum nasip etsin

kizlar mutfagi toparliyodum siddetli agri oldu ara ara yoruldum sanirim,akinti geldi.hemen yattim simdi sürekli kontrol ediyrm simdilik gelmedi bisi.saolun kizlar valla cok iyisiniz

şimdi nasılsın blgs geçtimi ağrın...bebeğini sağ salim bii şekilde dünyaya getir inş

şimdi nasılsın blgs geçtimi ağrın...bebeğini sağ salim bii şekilde dünyaya getir inş

canim simdi iyim allaha sükür,karnimda biraz agri var ve akinti devam ediyo doktoru aradik.korkmasin akinti kesesinin olustugunu gösterir agrilarda öle demis.kese görünmemisti zaten demekki olusuyo bebisimama yinede gidicem bugün 3 te doktora gelismeleri yazarim.allah razi olsun ilgine canim

sonuc ne oldu cnm doktorda ?

bende de kahverengi lekeler gelmişti ve bunun için bir iğne yapmışlardı hemen...

kizlar mutfagi toparliyodum siddetli agri oldu ara ara yoruldum sanirim,akinti geldi.hemen yattim simdi sürekli kontrol ediyrm simdilik gelmedi bisi.saolun kizlar valla cok iyisiniz

benimde akıntım var normal oldugunu söylüyorlar canım.. henüz doktora gitmedim kendime dikkat etmeye calışıyorum gidene kadar.. bırak evin işini bi kenara ben 1 haftadır elimi bişeye sürmüyorum.. annemle eşim sağolsunlar :)))) uzanıyorum sürekli çünkü ayakta cok kalınca kasıklarım agrıyo hafif, annem gezinme fazla diyor.. Allah sağlıkla bu süreci atlatmamızı sağlasın canımmm

canim esim elinden gelidigince yardim ediyo ama annemide getirtiyorum türkiyeden nasil fikir amagercekten benimde ayakta durunca dayanilmaz bir agri giriyo belimdden,karnim ve bacaklarima...dayanamiyorum bazen,allah yardimcimiz olsun,darisi isteyen herkese insallah...

süper fikir canım
bende cok agrı olmuyo ama fazla yürüdüm 2 gün ayakta kaldım kasıklarım agrıyo bende dinlenmeye kadar verdim.. artık nazımızdan geçilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…