Gebelik

pecesine sevdali

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2023
81
26
23
Selamün aleyküm arkadaşlar ben 1 Mayıs ta sezeryanla doğum yaptım daha erken ve süt korur umuduyla korunmuyordum ve adetim 3 gün gecikti bu kadar kısa zamanda hamile kalabilir miyim

Selamün aleyküm arkadaşlar ben 1 Mayıs ta sezeryanla doğum yaptım daha erken ve süt korur umuduyla korunmuyordum ve adetim 3 gün gecikti bu kadar kısa zamanda hamile kalabilir miyim
süt korur diye kaç arkadaşım kucağına ikinci çocuğunu aldı bence bir test yapın doğum sonrası adet düzensizliği de olabilir çnkü 1 yıla kadar düzensiz olabiliyormuş ama hamile de olabilirsiniz.

Valla beni süt korumuştu ne yalan söyliyim 15 ay emzirdim kizimi korunmadim korudu beni süt tabi 16.ayda adet görmeye başladım korundum belli olmuyor kimisini koruyor süt kimisini korumuyor

süt korur diye kaç arkadaşım kucağına ikinci çocuğunu aldı bence bir test yapın doğum sonrası adet düzensizliği de olabilir çnkü 1 yıla kadar düzensiz olabiliyormuş ama hamile de olabilirsiniz.
Canım bu kadar erken olabilir mi bilmiyorum bugünde olmazsam 4 gün gecikmiş sayılırım ben bu kadar gecikmem 40 im cikinca hemen oldum çünkü

Emzirme adet düzensizliği yapıyor zaten ama süt korumaz. Yumurtlama adetten önce olduğu için doğurganlığı fark edemeyiz doğumdan sonraki ilk adete kadar. O yüzden bence bir daha dikkat edin istemiyorsanız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…