Gebelik

harivefaa

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
716
227
35
Merhaba 34 yaşındayım 2 yıllık evliyim hiç bebegim yok 8 ay istemem sonucu Allah ocak 2024 te tam tüp bebeğe gidecekken doğal yolla nasip etti ama dış gebelik oldu şimdi sonlandı tekrar bebek yapabilirim ama korkuyrojm bazen tüp bebek yapayjm diyrium bazen doğal yollarla oluyor zaten diyroum amh 0.42 çikolata kıstım var ben ne yapacam Allah im

Doğal yol ile olabiliyor da neden tüp bebek o kadar hormonu ilacı almaya ne gerek varki

Ama korkuyorum yine olmaz değil mi dış gebelik 6 ay sürdü iğne oldum
Kısmet orası nice insanlar var üst üstte talihsizlik yaşayanlar kaç düşükten sonra sağlıklı gebelik geçirenler buna Dr daha iyi karar verir fazla bilgimde yok ama yani son çareyi en başta yapmayın demek istediğim

Doğal yolla deneyim mi Allah im hem çaresiz hem umut dolu sana sığınıyorum
Tabiki deneyin yani tüp bebeğin kesin sağlıklı sonuç olacgina nasl emin oluyorsunzki tüp bebegin kimler için önerildigini sizde biliyorsunuzdur rahim şekli bozukluğu adet duzenszlgi yumurta zayıflığı ve daha nice bilmediğim hastalık en önemlisi doğal yoldan gebe kalanmayanlar için olan bir yöntem

Allah im benim doktorum sen ol beni onların elime bırakma Allah im.sen rahmi me kulunu zuhur et amin

Çok üzüldüm kaybınıza umarım tekrar bu duyguyu yaşarsınız. Kistiniz kaç cm acaba

Ya bende amh ı düşük biri olarak söylüyorum tüp bebek o kadar korkacağınız bişey değil. Amh düşüklüğünde sağlıklı hamileliğin garantisi olmuyor çünkü amh düştükçe yumurta kalitesi düşüyor. Amacım sizi korkutmak değil ama bence ilk çocuk için gecikmeyin 2. İçin doğalını beklersiniz. Bunu da bu süreçlerden geçmiş biri olarak söylüyorum ilk kızım tüp bebek, 2 yaşındayken 2.ye hamile olduğumu öğrendim doğal olarak hiç beklemediğim bi vakit, çünkü kafam rahattı bi çocuğum vardı dert etmiyordum. Şimdi biri 5 bucuk biri 3 yaşında çok şükür. İyi ki beklemediğim diyorum hep.

Allah im.sen nasil.nasip edeceksen beni o yola koy sağlıklı bir gebelik istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…