Gebelik

betty128

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2024
66
22
26
Merhaba kızlar bir yıldır evliyim bir kaç aydır bebek dusuncemiz var ama malesef sonuç negatif daha sonrasında regl bitiminde doktor kontrolüne gittim bana folik asit ve 30 günlük döngü için 14 günlük (11. Günden 25. Güne kadar ) kullanım duphaston verdi yardımcı olması adına bugün sonuncu ilacı içtim bir önceki regl tarihim 14 tem. Bu sürede hemen hemen her gün birlikteligimiz oldu. Şuan da regl olmama 4 5 gün var göğüslerim aşırı derece şiş dokununca hafif bir sızlama var hiç bir zaman olmazdı sizce bu ilacın yardımı olmuş mudur ya da bu ilacı kullanan varmı aramızda

Son düzenleme:
Merhaba kızlar bir yıldır evliyim bir kaç aydır bebek dusuncemiz var ama malesef sonuç negatif daha sonrasında regl bitiminde doktor kontrolüne gittim bana 30 günlük döngü için 14 günlük kullanım duphaston verdi yardımcı olması adına bugün sonuncu ilacı içtim bir önceki regl tarihim 14 tem. Bu sürede hemen hemen her gün birlikteligimiz oldu. Şuan da regl olmama 4 5 gün var göğüslerim aşırı derece şiş dokununca hafif bir sızlama var hiç bir zaman olmazdı sizce bu ilacın yardımı olmuş mudur ya da bu ilacı kullanan varmı aramızda
ilaç hakkında bilgim yok ancak gögüs hassasiyeti gebelik belirtisi

Eğer gebelik olursa tutunması için yoksa da regl duzenleyici olan bir ilacmıs folik asitle beraber kullanmam tavsiye edildi ister istemez bir gerginlik oluştu bende gün yaklaştıkca

X