Gebelik

Grkmuslu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
38
6
24
Arkadaşlar merhaba 26-27 günde bir adet oluyorum adet bitiminden 3-4 gün sonra yumurtlamam başladı ve değerlendirdik o günden bu güne ateşim hiç düşmüyor hep 37 nin üzerinde reglime Şuan 4 gün var iki gün önce ilk defa afedersiniz iç çamaşırımda kahverengi tonlarında lekelenme gördüm ve bir daha gelmedi hafif sarımsı ve beyaz akıntıya bıraktı. Hala ısım yüksek dijital termometre ile ölçüyorum 38 e kadar çıktığı oluyor. Ve iki gündür ovülasyon testi yapıyorum bu şekilde çıkıyor fikri olan veya bu durumda hamilelik öğrenmiş olan varsa yazabilir mi adetime(4 gün var)

IMG_4282.jpeg

Ovülasyon testini eklemeyi unutmuşum 🙏

Pik değil ki bunlar, ovulasyon testi ile pik çıkıp öğrenenler olmuş ama kesin sonuç değil malesef. Gebelik testi en doğru sonuç verir. Ama bence regl gecikmesini bekle. Hakkınızda hayırlısı olsun
Bu markanın testinde rengi canlı göstermiyor ve kamera açısından böyle duruyor gerçekte anlaşılıyor iki gündür T C den bir iki tık koyu çıkıyor o yüzden merak ettim bende 🥰

Bu markanın testinde rengi canlı göstermiyor ve kamera açısından böyle duruyor gerçekte anlaşılıyor iki gündür T C den bir iki tık koyu çıkıyor o yüzden merak ettim bende 🥰
Ona dikkat etmemisim, C baya silik çıkıyormuş gerçekten. Burda birinin daha böyle cikmisti böyle bir test ile soruyordu hamile miyim diye. Ne oldu sonuç bilmiyorum 😂

Gebelik belirtisi olarak ateşi ilk defa duydum. Hasta olmuş olabilirsiniz bence doktora gidin. Yüksek ateş riskli. Vücudunuzda enfeksiyon varsa ve hamileyseniz bebeği de olumsuz etkiler bence ihmale gelmez

Gebelik belirtisi olarak ateşi ilk defa duydum. Hasta olmuş olabilirsiniz bence doktora gidin. Yüksek ateş riskli. Vücudunuzda enfeksiyon varsa ve hamileyseniz bebeği de olumsuz etkiler bence ihmale gelmez
Evet doğru söylüyorsunuz ama hani ateş olduğunda üşüme titreme olur bende onlarda yok ara ara sıcak basması ve ölçtüğümde yüksek çıkan ateş var ben anlamadım hiç ağrım sızım da yok biryerimde

Evet doğru söylüyorsunuz ama hani ateş olduğunda üşüme titreme olur bende onlarda yok ara ara sıcak basması ve ölçtüğümde yüksek çıkan ateş var ben anlamadım hiç ağrım sızım da yok biryerimde
Yavrum 38 derece ateşim var diyorsun illa titremene mi gerek var? Bir tık üstü havale artık ve günlerdir geçmiyor diyorsun. Bunu hamilelik belirtisi olarak algılayıp mutlu oluyorsan bence yanlış yoldasın bir an önce doktora gitmelisin. Dediğim gibi ateşe genellikle enfeksiyon sebep olur ve hamileysen gerçekten bebek için iyi bir şey değil. Senin içinde iyi değil

X