Gebelik

çok teşekkür ederim çok sağolun hepimiz için hayırlısı olsun inşallah :) sizde durum nedir bu arada
Valla ağrı oluyor arada alt karın ağrım vajina kemiğin oldu yer agrio bazen kuyruk sokumu ağrım var oda masa başı iş yapıyorum ondan herhalde kusma öğürme mide bulantım yok şükür 31 inde kalp atışı gidecem ama ben erken gidecem ya p.tesi giderim 2 gün varkene dayanamıyorum artık 😅😅

Valla ağrı oluyor arada alt karın ağrım vajina kemiğin oldu yer agrio bazen kuyruk sokumu ağrım var oda masa başı iş yapıyorum ondan herhalde kusma öğürme mide bulantım yok şükür 31 inde kalp atışı gidecem ama ben erken gidecem ya p.tesi giderim 2 gün varkene dayanamıyorum artık 😅😅
O hadii inşallah güzel haberlerle gelin. peki son regl tarihine göre kaç haftalık sizinki

O hadii inşallah güzel haberlerle gelin. peki son regl tarihine göre kaç haftalık sizinki
7 hafta 4 gün ben salağı sormadım heycandna ilk kontrol de kaç haftalık diye 😅😅Dr da solemedi adeti sordu küçük daha dedi minnak bir kesemiz var dedi bebiste içindeydi 20 gün sonra gel kalp atışına bakalım dedi valla çok heyecanlıyım gunler geçmiyor resmen

7 hafta 4 gün ben salağı sormadım heycandna ilk kontrol de kaç haftalık diye 😅😅Dr da solemedi adeti sordu küçük daha dedi minnak bir kesemiz var dedi bebiste içindeydi 20 gün sonra gel kalp atışına bakalım dedi valla çok heyecanlıyım gunler geçmiyor resmen
İnşallah sağlıkla ilerler süreç kucağınıza alırsınız amin :)

geçen ay benim de reglim tuhaftı, bi daha ki ay hamile olduğumu öğrendim ve kese regle göre ileride :) ben de aslında regl değil miydim dedim.
Çok ilginç ya. Böyle şeyler duyunca acaba olabilir mi diyorum. Bitti gitti reglim 23 temmuzda başladı 25 temmuzda bitti yani resmen. Peki afedersiniz tuhaftı demişsiniz ya nasıldı regliniz normal reglden farkı neydi? Karın ağrısı vs var mıydı?

Haziran başında regl oldum. 5i gibi sonra bitti. Yani bayramdan önce bitmişti. O normal uzunlukta sürdü. Sonra 30 haziran da hafif lekelenme oldu kahverengi. Ertesi gün ve sonraki gün bildiğin regl oldum. Yani kahverengi vs gibi değildi. Bildiğin kırmızı kanamalı karın ağrılı. Ben aslında 7 8 temmuz da olurum diye beklerken 30 haziran da erken oldum ve kısa sürdü.

Temmuzda da halsizlik vs olunca gidip 19 temmuzda kan verdim 3.5 çıktı değerim. Sonra 22 temmuzda tekrar verdim 93.50 çıktı beta. Öyle olunca bende haziran ayından olur mu diye şüphe ettim ama beta 3.5 iken yakaladım ihtimali yok gibi geliyor
Bence de haziran ayından değil sizin yeni gebelik temmuz ayından gibi geldi bana da.

Bence de haziran ayından değil sizin yeni gebelik temmuz ayından gibi geldi bana da.
Yani beta 19 temmuz da test vermesem ve 3.5 çıkmasa aklımda şüphe kalırdı belki. ama 3,5 iken farkettim ki 3,5 gebelik yok ama olabilir demek.

bende normalde hafif kahverengi başladı ama çok az sonrasında direkt ertesi gün kırmızıya döndü kanama. 2 3 gün sürdü normale göre yoğundu ama süre kısa oldu. sonra hemen yine kahverengiye döndü kanama ve bitti. karın ağrım oldu yine regldim karın ağrım vs her şeyim vardı. regl dışında hiç bi belirtim yoktu. sizde durum nasıl ki

Yani beta 19 temmuz da test vermesem ve 3.5 çıkmasa aklımda şüphe kalırdı belki. ama 3,5 iken farkettim ki 3,5 gebelik yok ama olabilir demek.

bende normalde hafif kahverengi başladı ama çok az sonrasında direkt ertesi gün kırmızıya döndü kanama. 2 3 gün sürdü normale göre yoğundu ama süre kısa oldu. sonra hemen yine kahverengiye döndü kanama ve bitti. karın ağrım oldu yine regldim karın ağrım vs her şeyim vardı. regl dışında hiç bi belirtim yoktu. sizde durum nasıl ki
Benim normal regl belirtilerim vardı göğüs hassasiyeti vs. Ama gebelikte de bunlar olabiliyormuş diye zaten pek önemsemedim. Sonra da regl oldum 1 gün gecikmeyle ve 2 gün sürdü bitti. Çok hafif karın ağrısı yaşadım ve hiç yoğun gelmedi neredeyse diyebilirim günde 1 ped ile idare edilebilecek boyutta geçti. Ama genelde regllerim uzun sürmez 4-5 günde biter herhalde mevsimsel birşey oldu ona baglıyorum.

Çok ilginç ya. Böyle şeyler duyunca acaba olabilir mi diyorum. Bitti gitti reglim 23 temmuzda başladı 25 temmuzda bitti yani resmen. Peki afedersiniz tuhaftı demişsiniz ya nasıldı regliniz normal reglden farkı neydi? Karın ağrısı vs var mıydı?
yani aşırı bir mide bulantısı, baş dönmesi. Karın ağrım yok gibiydi. Baş ağrısından duramayıp her zaman kullandığım ağrı kesiciyi içtim. 2. günü kesildi reglim (sonradan kırmızı kahve geldi) ama normal de asla kesilmezdi. Regl bitince 1 hafta sonra gene mide bulantısı, yemeklerden tiksinme hali geldi. Dedim çok kötü bi hastalığım var ya da hamileyim. Temmuzda da reglim gelmedi. Gecikmenin 5-6. günü kan verdim 1000> çıktı. Doktora gittim keseyi yolk sacı gördük.

yani aşırı bir mide bulantısı, baş dönmesi. Karın ağrım yok gibiydi. Baş ağrısından duramayıp her zaman kullandığım ağrı kesiciyi içtim. 2. günü kesildi reglim (sonradan kırmızı kahve geldi) ama normal de asla kesilmezdi. Regl bitince 1 hafta sonra gene mide bulantısı, yemeklerden tiksinme hali geldi. Dedim çok kötü bi hastalığım var ya da hamileyim. Temmuzda da reglim gelmedi. Gecikmenin 5-6. günü kan verdim 1000> çıktı. Doktora gittim keseyi yolk sacı gördük.
Anladım. Çok tebrik ederim sağlıkla gelsin bebişiniz umarım <3

evet sizin anlattığınızla beta değeriniz uyumlu aslında çok yüksek çıkmış değeriniz. benim 3.5 olduğu için geçen aydan olma imkanı yok ama sizin kesin bence regl öncesinden gibi duruyor

evet sizin anlattığınızla beta değeriniz uyumlu aslında çok yüksek çıkmış değeriniz. benim 3.5 olduğu için geçen aydan olma imkanı yok ama sizin kesin bence regl öncesinden gibi duruyor
di mi yani kese de ileride gidiyor bi acaba mı dedim

Evet hani o ilk çizgiler çıkmadan kırmızılık oluyor ya o zaman çıkmaya başladı sonra ben ihtimal vermeyip 3-4 dakika bekledim kırmızılık geçene kadar bir baktım varmış gerçekten ama ne bileyim sevinemedim hani boşa sevinç olmasın diye 🥹🥰
Kızlar ben yine erken gebelik testi yaptım bugün o da silik çıktı kan vermeye gittin sonucu bekliyorum 🥹🥰

Eklentiler

• IMG_5999.jpeg
    IMG_5999.jpeg
    40,1 KB · Görüntüleme: 27
Adet bittikten sonra ilişki oldu mu? Belki sonrasında oluşan bir gebeliktir diyeceğim ama. Benim de bu ay adetim 2 gün sürdü ve bitti. Ama regl oldum yani yerleşme kanaması gibi bişey değildi bence. Ama bazen şüpheleniyorum.
Benim ki 2 gün sürdü ve senin dediğin gibi yerleşme kanaması gibi hafif değildi normal geldi yani sonra benim sağ kasığım da batmalar olmaya başladı test yapayım dedim pozitif çıktı sonra inanmadım gittim erken gebelik testi aldım o da pozitif ama silik büyük ihtimalle geç döllenme oldu eğer varsa

bu ay benimde reglim 2 3 gün sürdü normalde en az 6 7 gün sürerdi. beta değerim 93 çıkınca ben de acaba bu gebelik haziran ayından mı diye düşündüm. ama ilk ölçüm 3.5 beta. yani haziran ayında gebe kalmış olsam temmuzun 20sine kadar sadece 3.5 çıkmazdı diye düşünüyorum
Aaaaa hayırlı olsun hamilesiniz yaniiii🥰

Aaaaa hayırlı olsun hamilesiniz yaniiii🥰
iki kere kan verdim yukarıda yazdığım gibi en son 93 çıktı başka kan vermedim. inşallah hamileyimdir. 30 haziran regl olmam lazım bakalım eğer olmazsam 3 ağustosta doktora gidicem. çok teşekkür ederim darısı isteyen tüm herkese olsun inşallah :)

X