Gebelik

Edanur6796

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
9
1
28
Merhaba benim 1 düşük 1 kimyasal gebelik oldu.suanki gebelik bilgim şöyle
Adet gunumden 8. Gün geçti betam 123 çıktı 10.gun 264 12. Gün 484 oldu oldu. 16. Gün 1350 çıktı kan pıhtısı gelmişti 17. Gün doktor vajinal muayne yaptı kese göründü ama daha küçük dedi 18. Gün betam 1650 çıktı doktor boş gebelikten şüpheleniyor ve almamız lazım dedi sizce ne yapmalıyım çok stresliyim cevaplariniz için şimdiden teşekkür ederim.

Adet durumuna göre bebeğin gelişimi evet geri fakat 8. Haftada da bebek görülebilir. İstersen bekle istersen başka doktora git.

1.50-2 üzeri görünmesi gerekiyor diye biliyorum ben. ama henüz bir kanama, sancı vs yoksa bence beklenebilir erken haftalardaysanız. genelde 6.haftada görünüyor bebek en gec
Kanamam ve sancım yok çok şükür biraz daha beklemeliyim ama doktor çok strese koydu beni

Kanamam ve sancım yok çok şükür biraz daha beklemeliyim ama doktor çok strese koydu beni
değiştirin doktoru. burda cok fazla sonradan bebeği, kalp atışını gören kişi gördüm ben. hani boşuna umutlandırmak istemem ama beklemek de zarar vermeyecekse size bekleyin yani ne kaybedersiniz. bazı doktorlar ilk dönemlerde ne sizi anne, ne de karnınızdakini bir can olarak görüyor. eğer beklemek size zarar vermeyecekse bekleyin. ben 6+6da bebeği ve kalp atışını görmüstüm.

Normalde takip eden doktorum devletteydi ama bayramdan sonra izini bitmedigi için özele gitmek zorunda kaldım cuma günü randevum var devletteki doktoruma inşallah o farklı bişey söyler bakalım nasip herşey

Merhaba ben devletteki doktoruma gittim beta değerim 2506 çıktı doktor çok güzel yükselmiş dedi ama burda da kese görünmedi yine stresim bitmedi pazartesi tekrar kontrole gel dedi şimdiden teşekkür ederim sizlere

Kürtaj oldum değerim düşmüştü bugün yükseldi sizce normal mi
Geçmiş olsun genelde düşmesi gerekir diye biliyorum bazılarında daha erken düşüyor bazılarında daha geç düşüyor mol gebelikse onda yükselme yapıyor ben yaşadım patoloji sonucunda öğrendim onuda ama Ultrason da belli oluyor inşallah sorun yoktur korkutmak amaclı değil belkide düşüp çıkanlar tekrar inenlerde vardır tyam bilemiyorum

X