Gebelik var mı?

Çok şükür arkadaşlar hamileyim. Ama daha kese bile görünmüyor. Haftaya tekrar gidecem. Pcos olup hamile kalmak isteyenlere biçok önerim var bu konuyla alakalı çok okudum takip ettim çoğunu uyguladım. Allahım da nasip edince. Çok şükür.
Orda mısınız çok yardıma ihtiyacımız var

Eklentiler

• IMG_0511.jpeg
    IMG_0511.jpeg
    124,9 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_0505.jpeg
    IMG_0505.jpeg
    52,1 KB · Görüntüleme: 23
Bugün olmam lazımdı olmadım yarın sabah test yapacağım ben eski zaman kadınlarından yardım aldım geçen ay kasığıma ve belime cere çektirdim bakalım sabah ki testte ne ile karşılaşacağım. Sen neler yaptın
Bende regl oldum normalden uzun sürdü reglim. Bu ay tekrar letu kullanmaya başladım bakalım artık. Cere dediğin ne? Bende kafınlara gittim ama sadece masaj yapıyorlardı

Bende regl oldum normalden uzun sürdü reglim. Bu ay tekrar letu kullanmaya başladım bakalım artık. Cere dediğin ne? Bende kafınlara gittim ama sadece masaj yapıyorlardı
Ben hala olmadım 5 gün önce tekrar kan verdiğimde 0 çıktı sonucum 1 hafta daha olmazsam tekrar test yapıcam. Cere bardağın çok daha büyük olanı kasıklarıma çekti ve belime daha sonra yutmam için taşa benzer şeyler verdi birde süt çörekotu maydanoz kaynat buharına 15 dakika otur ayetel kürsü okuyarak dedi birde onu denicem eğer regl olursam cidden artık yoruldum ne zaman mutlu olacak bir sonuç alacağım bilmiyorum

Ben hala olmadım 5 gün önce tekrar kan verdiğimde 0 çıktı sonucum 1 hafta daha olmazsam tekrar test yapıcam. Cere bardağın çok daha büyük olanı kasıklarıma çekti ve belime daha sonra yutmam için taşa benzer şeyler verdi birde süt çörekotu maydanoz kaynat buharına 15 dakika otur ayetel kürsü okuyarak dedi birde onu denicem eğer regl olursam cidden artık yoruldum ne zaman mutlu olacak bir sonuç alacağım bilmiyorum
Bir tane macun istedim bende herkes çok methediyor. Onu denicem bende işe yararsa sana da söylerim. Bende artık çok yoruldum eşimden soğuyacak dereceye geldim ne olacak bilmiyorum

Bir tane macun istedim bende herkes çok methediyor. Onu denicem bende işe yararsa sana da söylerim. Bende artık çok yoruldum eşimden soğuyacak dereceye geldim ne olacak bilmiyorum
Gerçekten öyle başkalarına bakıyorum hemen ilk aylardan ilk seneden hamile kalıyor bense kaç aydır uğraşıyorum 2 sene bitti artık birliktelik bile mecbur hale geldi

Merhaba bende pkosluyum ve uzun zamandır başarısızım gebelik konusunda bana da anlatır mısın lütfen
Pcosla adet olmakta hamile kalmakta hayal değil diye bi yazı yazdım benim sayfaya tıklarsanız görürsünüz neler yaptım nelere dikkat ettim hepsini yazdım inşallah size de fayda sağlar bi an önce sağlıkla hamile kalırsınız.

X