Gebelik var mı sizce ?

parla34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2024
5
1
29
günler arkadaşlar adetimin üzerinden 5 gün geçti erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan testi verdim 65 çıktı pozitif tam sevindim derken 1 gün sonra kahverengi lekelenmeler gördüm hemen progestan aldım kan verdim tekrar 78 değerinde çıktı şimdi lekelenme durdu fakat o lekelenme üstüne görme mi kimyasal gebelik mi hamile değil miyim bilmiyorum çarşamba gününe kadar progestan kullanıp tekrar kan vereceğim anlamlı bir artış var mı diye sizler hiç yaşadınız mı böyle durum duydunuz mu ? Yardımcı olursanız sevinirim 🙏

Hayırlı olsun hamilesin 🧿 ama kimyasal ya da dış gebelik olma ihtimaline karşı kese görünene kadar düzenli kan ver canım . İnşallah normal gebeliktir ve sağlıkla ilerler 🙏🏻

Hayırlı olsun hamilesin 🧿 ama kimyasal ya da dış gebelik olma ihtimaline karşı kese görünene kadar düzenli kan ver canım . İnşallah normal gebeliktir ve sağlıkla ilerler 🙏🏻
Ben o lekeyi görene kadar göğüslerde sertlik şişme mide bulantısı görüyordum fakat onu gördükten sonra hepsi birden yok oldu gibi sadece göğüslerde şişme ağrı var. Yani o yüzden endişeliyim

Sakin kalıp beklemen gerekiyor maalesef.. belki yerleşme kanamasıdır ben olumsuz hissetmedim açıkçası bence hamilesin ama asıl önemli olan doktorun ne dedi ?

Umarım içine doğduğu gibidir çok teşekkür ederim 🙏 doktorum da aynı şekilde bekleyip anlamlı bir artış olmasını beklememiz gerek dedi

X