Gebeliğe Hazırlık Gebelik testinin içini açınca silik çizgi görenler ve çizginin tekrar kaybolması?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ulhikay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2017
93
57
40
Merhaba, umarım sorumu saçma bulmazsınız ama cevaplarınızı cidden merak ediyorum. Adetime henüz 4 gün var ve dayanamayıp sabah test yaptım..Her zamanki gibi negatifti..Ben de sonuç negatif olunca oyalanmak için merak edip bu sefer testin içini açtım ve kısa sürede ikinci silik çizgiyi gördüm. Ancak yine birkaç dakikaya kalmadan silik çizgi de kayboldu. Bütün bunlar testi yaptıktan bir 20 dakika içerisinde gerçekleşti. İkinci silik çizgi testin içini açtığım için mi oluşmuştur ?Yoksa gerçekten gebelik var mıdır?2 gün sonra testi tekrarlayacağım ve sanırım asıl sonucu o zaman görürüm.. Ancak yine de varsa böyle deneyimlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba, umarım sorumu saçma bulmazsınız ama cevaplarınızı cidden merak ediyorum. Adetime henüz 4 gün var ve dayanamayıp sabah test yaptım..Her zamanki gibi negatifti..Ben de sonuç negatif olunca oyalanmak için merak edip bu sefer testin içini açtım ve kısa sürede ikinci silik çizgiyi gördüm. Ancak yine birkaç dakikaya kalmadan silik çizgi de kayboldu. Bütün bunlar testi yaptıktan bir 20 dakika içerisinde gerçekleşti. İkinci silik çizgi testin içini açtığım için mi oluşmuştur ?Yoksa gerçekten gebelik var mıdır?2 gün sonra testi tekrarlayacağım ve sanırım asıl sonucu o zaman görürüm.. Ancak yine de varsa böyle deneyimlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.[/

Merhaba, umarım sorumu saçma bulmazsınız ama cevaplarınızı cidden merak ediyorum. Adetime henüz 4 gün var ve dayanamayıp sabah test yaptım..Her zamanki gibi negatifti..Ben de sonuç negatif olunca oyalanmak için merak edip bu sefer testin içini açtım ve kısa sürede ikinci silik çizgiyi gördüm. Ancak yine birkaç dakikaya kalmadan silik çizgi de kayboldu. Bütün bunlar testi yaptıktan bir 20 dakika içerisinde gerçekleşti. İkinci silik çizgi testin içini açtığım için mi oluşmuştur ?Yoksa gerçekten gebelik var mıdır?2 gün sonra testi tekrarlayacağım ve sanırım asıl sonucu o zaman görürüm.. Ancak yine de varsa böyle deneyimlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.
Ben de Adetime 4 gün varken yapmıştım ve sabah idrarı da değildi saniyeler içinde silik ikinci çizgi çıkmıştı bence gebelik olsaydı sizin de çıkardı veya gebelik varsada belki idrara henüz geçmemiştir

belki de :110:...ikinciye çizgiye dair her şeye umut bağlar oldum sanırım..:110:hayırlısı artık

Ben de Adetime 4 gün varken yapmıştım ve sabah idrarı da değildi saniyeler içinde silik ikinci çizgi çıkmıştı bence gebelik olsaydı sizin de çıkardı veya gebelik varsada belki idrara henüz geçmemiştir
Silik çıktığında hamile miydiniz? Ondan sonra bir daha idrar testi yaptınız mı yaptıysanız sonuç ne çıktı

Bebe time mi markası? Bende de bir kere hatalı silik çizgi çıkıp kaybolmuştu o markada

Silik çıktığında hamile miydiniz? Ondan sonra bir daha idrar testi yaptınız mı yaptıysanız sonuç ne çıktı
Evet hamileyim çok şükür :) Evet yaptım 4 gün kala yaptığımda silikti sonra 2 gün kala yapmıştım onda sanırım idrarı çok az damlatmışım ilk yaptığımdan da silik çıkmıştı hatta bi üzülmüştüm niye öyle oldu diye sonra bir gün kala sabah yaptım onda baya pembeydi adet günümde de kan testi vermiştim

IND tek kullanimlik gebelik testi kullandim..Bugun tekrar denedim ve ayni sonuc yine oldu..Miratech erken gebelik testi ile de denedim ayni anda ama sonuc negatif...

Kan ver için rahat etsin canım

bebe time da ben de üç gün önce çizgi gördüm şimdiki testlerim hep negatif:KK43:

Benim gördüğüm çizgi gri gibiydi pembe veya kırmızı olması gerekiyormuş. İnşallah senin vardır bebis. Adetin geçti mi?

Benim gördüğüm çizgi gri gibiydi pembe veya kırmızı olması gerekiyormuş. İnşallah senin vardır bebis. Adetin geçti mi?

bak benimki böyleydi canım yollayayım sana
benim daha bata bir hafta var

Eklentiler

• DBA4D77F-C9F0-417B-955D-F5D0A9C6807A.jpeg
    DBA4D77F-C9F0-417B-955D-F5D0A9C6807A.jpeg
    66,3 KB · Görüntüleme: 1.902
Canım bence sen hamilesin inşallah, bi kan testi yaptır

keşke kuzum valla gözlerim bozulcak çizgi aramaktan :) Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini kuzum nasıl sevindim sen öyle deyince :)

X