Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

SLM ARKadaslar benimde bir sorum var hamilelik hakinda bir bilginiz varsa bana yazin ltf
simdiden cvplariniz icin tsk ederim !!!!!!!!!!

Nedir cnm sorun?

sorun söyle cnm biz esimle beraber olduk ilk defa biz bebeis dusunduk 2 senelik evliyim
ve bu ilk diyeyim benim regelim 20.11-25 kadAR hep duzenliydi simdiye kadar ama 3 gun surdu ve 1 hafta sonrasi3 tane test yaptim 3 de negativ cikti:KK43:

sag yumurtaligimda hafif bir cekme oldu ve simdide sol yumurtaligim hamilelik konusnda hic bir bilgim yok pazrtesi dok randevumvar ins hamisimdir :KK43:

sorun söyle cnm biz esimle beraber olduk ilk defa biz bebeis dusunduk 2 senelik evliyim
ve bu ilk diyeyim benim regelim 20.11-25 kadAR hep duzenliydi simdiye kadar ama 3 gun surdu ve 1 hafta sonrasi3 tane test yaptim 3 de negativ cikti:KK43:

sag yumurtaligimda hafif bir cekme oldu ve simdide sol yumurtaligim hamilelik konusnda hic bir bilgim yok pazrtesi dok randevumvar ins hamisimdir :KK43:

Tatlim burdaki yazilanlari okuduysan gormussundur. Kimi hic adet olmazken adeti 7 gun gecmis hala negatif cikiyor test. Kimi 3 gun surmus adeti ama kirmizi degil kahverengi ve kisa surmus. Hala beklemede negatif cikiyor. Benimde gunum hic sasmazdi. 2 gun gecti hala negatif. Hic belirtim yok. Goguslerim siskin ve kasigi okadar. Insallah hepimiz hamileyizdir canim. Git tabi dr a haberlerini bekliyoruz cnm :)

slm kızlar neyapıyosnuz bakmmmm ibo doktora gittinmi:)
bend eazcık iş yapcam onun öncesinde buraya bakim dedim..
ay iyiki çalışıyorum kızlar yoksa bu evin işi hiç bitmiyor yaff:)

slm kızlar neyapıyosnuz bakmmmm ibo doktora gittinmi:)
bend eazcık iş yapcam onun öncesinde buraya bakim dedim..
ay iyiki çalışıyorum kızlar yoksa bu evin işi hiç bitmiyor yaff:)

Hic yaptin mi test oeki cnm? Ben yaptim negatif cikti yine adet belirtiside yok hala anlamadim gitti :)

Hic yaptin mi test oeki cnm? Ben yaptim negatif cikti yine adet belirtiside yok hala anlamadim gitti :)

yok cnm yapmadımmm.. eczaneler kapalıdır yakın yerdede eczane yok zaten havada soguk çıkmadım evden... gögsüm okdr çok agrıyorki anlatamam yürüken bile agrısını hisediyorum..sık tuvaletim geliyor... bide arada sanki tuvalete gitsem adet oldugumu görcekmişim gibi karnım agrıyor sonra geçiyor ..bukdrrr.. gögsümün bukdr agrıması beniiii biraz işgillendirdi ne yalan söylüyeyeim.. bukdr agrımazdı gögüslerim normalde..

yok cnm yapmadımmm.. eczaneler kapalıdır yakın yerdede eczane yok zaten havada soguk çıkmadım evden... gögsüm okdr çok agrıyorki anlatamam yürüken bile agrısını hisediyorum..sık tuvaletim geliyor... bide arada sanki tuvalete gitsem adet oldugumu görcekmişim gibi karnım agrıyor sonra geçiyor ..bukdrrr.. gögsümün bukdr agrıması beniiii biraz işgillendirdi ne yalan söylüyeyeim.. bukdr agrımazdı gögüslerim normalde..

Bugun yeni bir test aldim eger hamileysen kac haftalik olduguna kadar soyluyor. Bakalim onda ne cikicak :)

minikgelin anlattiklarina gore seninki hamilelelik belirtisi canim . bence hamissin canim tercubelerime dayanarak soyluyorum. insanllah hamissinizdir kizlar hepiniz

ya kizlar ben anlamadim simdi sabah kalkinca atesini olcersen ve yuksek cikarsa hamile oldunu anliyosun yoksa yanlismi anlamisim merak ettim oyleyse bende her sabah kaktigimda olcerim vallahi benimde 6 gunum kaldi gecmiyor gunler saniki sene gibi

gunaydın kızlar kan testım negatıf cıktı... reglıde olmadım 11 gun bugun...demıstımya reglıme bır hafta varken 4 gun sureyle kahvrengı akıntım olmustu galıba oydu benım reglım.. gecen ay acayıp sıstıtım vrdı galıba o etkıledı....bakalım artık....

slm bacılarım malesef dün adet oldum.. sanrım ok gecikince gögüslerim bomba gibi oldu.. gercektende şuanda bile çok agrıyor...
yine olmadı yine olmadı...hayıt tohumunu kulanmayı düşünüyorum ama biraz daha araştırayım ona göre kulancamm.. rabbim nasip eder inşş..
sizlerde durumlar ne alemde test yaptınızmı bakim aramızdan biri hamile olsun lütfen:)

slm bacılarım malesef dün adet oldum.. sanrım ok gecikince gögüslerim bomba gibi oldu.. gercektende şuanda bile çok agrıyor...
yine olmadı yine olmadı...hayıt tohumunu kulanmayı düşünüyorum ama biraz daha araştırayım ona göre kulancamm.. rabbim nasip eder inşş..
sizlerde durumlar ne alemde test yaptınızmı bakim aramızdan biri hamile olsun lütfen:)

canim cok uzuldum ama stres yapma cunku stres dahada zorlastiriyor hamile kalmayi hayirlisi insanllah canim senin proplemin nedir ?

X