Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

ay bak 1 saat gelmedim hemne kaynatmıssınız kızlar:)
bizdede misafir var o arada bakayım dedimm mutfakta iş yapıyorum gibi görünüp size bakıyorum:)
relaxım üzülüyorum o ayrı amaaa neyapammmmmm olsunda beklerimm:) adetim çok gecikmez inşşşş çünk yumurtlama dönemim düzneeşir diye korkuyorum..ovulasyon testi alcam bu ay ilk kez..inş 4 ay boyunca ogunu tutturamadım diye olmamıştır...

Kacirma tatlim muhabbetleri yeni yeni bilgiler ediniyoruz :) bence de al yumrtlama testini cok yardimci oluyor.

Kacirma tatlim muhabbetleri yeni yeni bilgiler ediniyoruz :) bence de al yumrtlama testini cok yardimci oluyor.

evt cnm almak şart olduuuu çünkü düzenli ilişki yapamıyoruz biz... internette baya ucuz odan alcam inş ilk ve snalışım olurda bu stresten kurtulurum:)
inan igneden kandan amlyttan acaip korkarım ama hamile kalayımda hepsi vız gelir:)kan aldırırken bayılan ben gecen ay hamileym diye gittim kan verdm sevine sevine:)tabi fos çıktı o ayrı:)okdr çok üzüldümki adet düzenimi deiştirdi stres üzüntüü...

Benim kullandigim yumurtlama trsti cok iyi onu al one step ovulation test 20miu/ml en hassas olani
Bende hep dogumu nasil yapicam diye dusunurdum simdi bi hamile kalayim da dogurmak bana da viz gelir :)

BU DAAAAA SENIN DEDIKODUNU YAPIYORUZ TABİİİ HAZIR YOKSUN HEP RELAX OLBEBEĞIM İNS AMA BENCE DE ARTIK GELSIN SU REGL YA GELICEKSEEE

nereye gittin bakiyyimmm sen beni biraktin boyle buraciklardaaa yaa ne bileyim meraktan surekli yapmak istiyorum :)

aayyy bebegım ozur dılerım kocacık geldı yemek yedık yazamadım da gıdıyorum dıye bı geldı adam acımm ben dıye hemen sofrayı fln kurdum ondan tatlım bılıyorum merak var tatlım ama ne bılıyım bence bekle 1 gunde ne degısebılır kı ama sen bılırsın de ben de arkadasımla konustum bu arada kan testıne gıdelım yarın dıyo ıllaaa ama ben beklemek de ıstıyorum kafam karıstı yıne :44:

Kocislere saygimiz sonsuz iyi bakmamiz lazim onlara :) az once baktim kac tane kalmis test diye. 6 tane daha varmis bitene kadar kullanicam hepicigini :) bence git kan testini yaptir. Soyledin mi esine testin sonucunu cnm

kocislere saygimiz sonsuz iyi bakmamiz lazim onlara :) az once baktim kac tane kalmis test diye. 6 tane daha varmis bitene kadar kullanicam hepicigini :) bence git kan testini yaptir. Soyledin mi esine testin sonucunu cnm

Evet kocacıklar 1 tane soyledım tatlım sonucu uzuldu oda ama regl de yok dedım arkadasım arayınca onada soledım kan testıde yaptırıyım mı tekrar dıye yaptır dedı bıde pıslıgıne dıyokı her ay 4 gebelık testı 1 kan testı hepaplarsak 8 ayda 250 mılyona yakın param gıttı dıyooooooo Koptum yaaa ama o aslında ılk basta ıdrar testı yaptırma kana gıt demıstı askuuuummmm benım en buyuk destekcım o zaten bu surecte bı de tabıı sızler varsınız tatlım

Kocanin sozunden cikmayacaksin tatlim :) git yaptir testi okadarrrrrr :)

evt kızlar kocişler baş tacımız:)spermleri bize lazım
hamiş kalalım sonra odaları ayırcam 1 sene yapmam vala
şaka bi yana ben gecen ay 6 gebelik testi 1 kan tahlili yaptırdım.. paraa acımazsam adetten hemen sonra olana kdr hergün yaparım:)evde bulundurmuyorum yapacagım zamna 1 tane alıyorum yoksa sonu gelmiyor:) adet gecmesinden 1 gün sonra tets yapmıstm negatifti yine yok bebek dedim okdr.. mesela bugun yaptıgımı sölemedim kızar çünkü negatifse niye yapıyorsun der gec döllenme desem anlamazda

kocanin sozunden cikmayacaksin tatlim :) git yaptir testi okadarrrrrr :)

Aynennnn ay bıkeresınde de benım bu doktorumdan once bı doktorum vardı esım de ona kıldı bayan bı doktordu ama kapalı peruk takıyordu bıde acayıp ukala boyle yat kalk onu yapın bunu yapın soru sorucaz muayene bıttı hastalar beklıyo sonra sorun fln baya sınır bozucuydu zaten hemen degıstırdım bıde acayıp havalı boyle ozel mersedesı vardı fln gormen lazım herneyse bı gun yıne muayeneye gıttık dedıkı kan testı yaptır gebelık fln varsa asadan muayene yapmıycak ya ondan adetıme de 1-2 gun vardı gıttık yaptırdık negatıf o zamanlarda yenı yenı ıstıyoruz ıste cocuk halıyle uzulduk bıde her gıdısımızde muayeneye mutlaka kan testı ıstıyodu neyse doktor dedıkı neden uzuluyorsun negatıf hıc mı gormedın dedı ama alaycı esım de demesın mı hanımefendı pekı sen kac kısıye negatıfı gorsun de uzulsun dıye para verdırttın de o paraylada mersedesı aldın dedı kadın sok oldu ama sonra da baska doktor bulmustuk aklıma o geldı sımdı kan testı deyınce

Bende de 6 tane kalmis adet olana kadar yapicam valla kacari yok :)

Bende de 6 tane kalmis adet olana kadar yapicam valla kacari yok :)

hergün yapma 1 gün arayla yap bari diger aya bi kaç tane kalsın kız:)ben gecen ay adet bittiginde yine yaptım beki yerleşme kanaması umduyla :)herşeydende umutlanıyorum valla:)
ben meyve hazılayam gelem

Iyi demis agzina saglik. Boyle dr larada uyuz oluyorum. Senin icin sorunu cozmek. Bunlar senelerce okuyunca biseyler eksiliyor galiba

Ayyy evet bazen anlatacak oluyorum esıme bıseyler acıklamak ıcın anlamıyo anlatıyorum anlatıyorum ben guzelce dınlıyo dusunuyor bıraz sonra soru : Askım o zaman neden yaptın bu testii Oturup ağla valla ee anlattım yaaaaaa yok anlamıyo kocişler onlara bişi soylemeyelım

hergün yapma 1 gün arayla yap bari diger aya bi kaç tane kalsın kız:)ben gecen ay adet bittiginde yine yaptım beki yerleşme kanaması umduyla :)herşeydende umutlanıyorum valla:)
ben meyve hazılayam gelem

Keske dayanabilsem tatlim da yapmasm ama kendimi biliyorum kesin yaparim yarin sabah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…